|  ورود به سايت  |  چهارشنبه 03 ارديبهشت 1393
03
مدیر جدید حج و زیارت استان همدان منصوب شد
چکیده: با حکم رئیس سازمان حج و زیارت،  «محسن ساغرچی» به عنوان مدیر حج و زیارت استان همدان منصوب شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، با حکم «سعید اوحدی» رئیس سازمان حج و زیارت، «محسن ساغرچی» به عنوان مدیر حج و زیارت استان همدان منصوب شد. در حکم انتصاب مدیر حج و زیارت استان همدان آمده است: نظر... ادامه »
03
زایران ایرانی خارج کشور سفیران ارزشهای فرهنگی و اسلامی جمهوری اسلامی ایران
چکیده: به گزارش خبرنگار حج نیوز در مکه مکرمه کاروان دانشجویان ایرانی که در خارج از کشور و دو قاره اروپا و آمریکای شمالی تحصیل می کنند برای انجام مناسک عمره مفرده به سرزمین وحی اعزام شده اند. معاون کاروان دانشجویان خارج از کشور می گوید: زمانی که به عنوان معاون کاروان زایران اروپا و آمریکایی شمالی معرفی شدم تصور می کردم که به علت جو زندگی در کشورهای اروپای... ادامه »
03
رئیس سازمان حج و زیارت به استان همدان سفر کرد
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت و جمعی از مسئولین سازمان حج و زیارت صبح امروز به استان همدان سفر کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس اوحدی در چهارمین سفر استانی خود به همراه جمعی از مسئولین سازمان حج و زیارت به استان همدان سفر کرد. بر اساس این گزارش ، بازدید از اداره حج و زیارت استان همدان، دیدار با کارگزاران زیارتی استان همد... ادامه »
02
احتمال کاهش 50 درصدی اعزام به عتبات در ایام برگزاری انتخابات عراق
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت از احتمال کاهش 50 درصدی اعزام های عتبات در ایام برگزاری انتخابات عراق خبر داد. «سعید اوحدی» پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت : با پیگیری های صورت گرفته از سفارت جمهوری اسلامی ایران در عراق و دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت در آن کشور، تا به امروز هنوز محدودیتی برای اعزام زائران به عراق در ایام ا... ادامه »
02
مهندس اوحدی در دیدار با هیأت مدیره شمسا:

لزوم مدیریت جهادی در شرکت شمسا

لزوم مدیریت جهادی در شرکت شمسا
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت به همراه مسئولین سازمان از بخش های مختلف شرکت شمسا بازدید کردند . مهندس سعید اوحدی در این دیدار ضمن تشکر از تلاش های تمامی دست اندرکاران شرکت شمسا گفت : در شرکت شمسا و موسسه عمره سعادت و شرکت امید زائر و مجموعه خانواده سازمان و بعثه مقام معظم رهبری مصادیق مدیریت جهادی را که مدیریت بر مبنای عقلانیت است، به راحت... ادامه »
02
رئیس سازمان حج و زیارت در گفتگو با اصحاب رسانه:

دو ماه مانده به پایان عملیات عمره ؛ رکورد اعزام سال قبل شکسته شد

دو ماه مانده به پایان عملیات عمره ؛ رکورد اعزام سال قبل شکسته شد
چکیده: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، «سعید اوحدی» پیش از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران در گزارشی کوتاه از اقدامات سازمان حج و زیارت در سال 92 گفت : سال گذشته بیش از 90 درصد برنامه ریزی های ما در حوزه های مختلف بر اساس برنامه زمان بندی تحقق یافت و در حوزه سفرهای عمره با برنامه ریزی بموقع در موسم حج گذشته توانستیم بعد از 3... ادامه »
02
اولین پرواز حج تمتع 14 شهریور انجام می شود
چکیده: رییس سازمان حج و زیارت گفت : 14 شهریورماه تاریخ اولین پرواز برای حج تمتع سال جاری و ششم آبان ماه نیز زمان برگشت آخرین پرواز تمتع تعیین شده است. مهندس اوحدی روز سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: بر اساس وعده ای که داده بودیم کاروان های حج تمتع در سال جاری بسته شد و 14 شهریور اولین پرواز به سمت سرزمین وحی انجام می شود. وی با بیان اینکه هزی... ادامه »
02
بازديدكاروان عمره اهواز از سراي سالمندان
چکیده: زائران كاروان عمره آفاق زمزم اهواز از سراي سالمندان اهواز بازديد كردند. به گزارش روابط عمومي حج و زيارت خوزستان زائران كاروان عمره اهواز که در تاریخ 93/2/10 عازم سرزمین وحی هستندبه همراه عوامل كاروان از سراي سالمندان اهواز بازديد كردند. اين كاروان بعد از برگزاري جلسه كاروان و هماهنگي امور جهت ديدار و دلجويي از سالمندان در فضايي آكنده از محبت و عل... ادامه »
02
برگزاری جلسه هم اندیشی مدیریت حج و زیارت استان قزوین با مدیران عامل دفاتر زیارتی
چکیده: جلسه هم اندیشی مدیر حج و زیارت استان قزوین با مدیران عامل دفاتر زیارتی در مورخ 93/1/31 در دفتر حج و زیارت استان قزوین برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قزوین کلانتری مدیر حج و زیارت ضمن گرامی داشتن تولد حضرت زهرا و روز زن به بیان فضائل این بانوی گرانقدر پرداختنه و موارد ذیل را ابلاغ نمود: 1-   عدم ارجاع متقاضیان حج و ع... ادامه »
01
رئیس سازمان حج و زیارت در همایش دو روزه آموزش در شیراز::

متولیان امر آموزش کارگزاران حج و زیارت ، در ثواب زائران شریکند

متولیان امر آموزش کارگزاران حج و زیارت ، در ثواب زائران شریکند
چکیده: مهندس اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت در همایش دو روزه مسئولین و مدرسان مراکز آموزش کارگزاران زیارتی گفت: یکی از اهداف برگزاری جلسات و همایش هایی از این دست ، توجه بیشتر به جایگاهی است که در آن حضور داریم که همانا عرصه آموزش به کارگزاران و خادمین حجاج و زائران است که شناخت و توجه دقیق به آن زمینه را برای مسئولیت پذیری بیشتر و بروز خلاقیت ها فراهم خواه... ادامه »
01
نشست مشترک مدیر حج و زیارت البرز با مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات
چکیده: روابط عمومی حج و زیارت استان البرز از نشست مشترک مدیر حج و زیارت استان البرز ومسئولین ذیربط ستاد بازسازی استان با موضوع هم اندیشی بازسازی عتبات عالیات و رفع چالشها و موانع آن درمسیر نیل به خدمتگزاری زائرین اعتاب مقدسه  خبر داد. بر اساس این گزارش ، حجت الاسلام والمسلمین حسینی متولی ریاست ستاد متبرک بازسازی عتبات عالیات در استان البرز،اعضا... ادامه »
01
در گفتگو با مسئول اداره آموزش و مطالعات سازمان حج عنوان شد:

آسیب شناسی و ارائه راهکارهای بهبود آموزش کارگزاران زیارتی محور همایش شیراز

آسیب شناسی و ارائه راهکارهای بهبود آموزش کارگزاران زیارتی محور همایش شیراز
چکیده: سید ابراهیم اسداللهی مسئول اداره آموزش ومطالعات سازمان حج و زیارت در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت گفت : همایش دو روزه مسئولین و مدرسان مراکز آموزشی کارگزاران زیارتی روز 28 و 29 فروزدین ماه با حضور ریاست محترم سازمان حج و زیارت، جمعی از مسئولین این سازمان و 164 نفراز مسئولین و مدرسین مراکز آموزشی کارگزاران در شیراز برگزار شد... ادامه »
01
امضای تفاهمنامه مدیریت حج و زیارت استان قزوین با جمعیت هلال احمر
چکیده: اهمیت امداد و نجات در مواقع اضطراری و کمک به نجات جان انسانها بر کسی پوشیده نیست. نظر به اهمیت این موضوع مدیریت حج و زیارت استان قزوین جهت بالا بردن آگاهی مدیران زیارتی که در طول سفر حج، عمره، عتبات و سوریه با زائران بسیاری سروکار دارند و بیشتر مواقع به پزشک دسترسی ندارند  اقدام به امضای تفاهمنامه ای با جمعیت هلال احمر نمود. به گزارش روابط عم... ادامه »
31
 حال و هوای زایرین در خانه خدا بمناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)
چکیده: سال پنجم بعثت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) در کوچه عطارها در مکه مکرمه، اولین فرزند پیامبر اسلام(ص) و حضرت خدیجه (س) در حال تولد بود، بانوان مکه درخواست ایشان را برای همراهی در تولد فرزندشان رد کردند. اما خداوند باری تعالی  پاکیزه ترین بانوان عالم را برای عیادت و کمک به ایشان دعوت نمود و آنها دور وی حلقه محبت زدند و یگانه بانوی دو عا... ادامه »
31
برگزاری اولین جلسه هم اندیشی مدیران راهنمای عتبات عالیات استان سمنان در سال 93
چکیده: اولین جلسه هم اندیشی مدیران راهنمای عتبات عالیات عراق در تاریخ 31 /01 /1393 در محل سالن جلسات مدیریت حج و زیارت استان تشکیل و اسمعیلی مدیر حج و زیارت استان سمنان ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و تبریک روز زن به تشریح مسائل ذیل در حوزه عتبات عالیات پرداخت: استفاده از بروشورهای اطلاع رسانی در کلاسهای آموزشی. ... ادامه »
صفحه 1 از 112اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين