|  ورود به سايت  |  يکشنبه 12 بهمن 1393
12
جزئیاتی از نحوه اعزام عمره گزاران از مدینه منوره به مکه؛:

روزانه بیش از 3 هزار زائر ایرانی در مسجد شجره مُحرم می شوند

روزانه بیش از 3 هزار زائر ایرانی در مسجد شجره مُحرم می شوند
چکیده: مسئول ستاد عملیات عمره در مدینه منوره گفت: روزانه حدود 3200 زائر ایرانی در مسجد شجره محرم می شوند و مدینه را به مقصد مکه مکرمه ترک می کنند. 'مهدی حضوری' در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت گفت: امروز (شنبه) در مجموع 3584 زائر ایرانی از طریق فرودگاه های مدینه و جده در قالب 26 کاروان وارد عربستان شدند. وی با  بیان ای... ادامه »
11
بهره داري از فاز سوم طرح توسعه مطاف در موسم حج آينده
چکیده: مقامات سعودي از بهره برداري از طرح توسعه صحن طواف در موسم حج آينده خبر دادند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از سایت حج، روزنامه الوطن نوشت: سومين مرحله طرح افزايش ظرفيت صحن طواف در مسجدالحرام در موسم حج آينده به زودي به بهره برداري خواهد رسيد. فيصل بن فواد رييس كميته فني طرح توسعه مسجدالحرام هم اعلام كرد: طرح توسعه صحن طواف يك... ادامه »
11
نشست مشترك بعثه‌ و ستاد عمليات عمره در مدينه
چکیده: نشست مشترك مسؤولان دفاتر نمايندگي بعثه‌ مقام معظم رهبري و سازمان حج و زيارت با مديران ثابت هتلها در مدينه منوره برگزار شد. به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج، در جريان پايان يافتن دوره ماموريت مديران ثابت هتلها در دوره دوم عمليات عمره ۹۴-۹۳ و به منظور آشنايي، اطلاع‌رساني و انتقال تجربيات به مديران ثابت جديد در دوره سوم، صبح روز پنج... ادامه »
11
ورود واگن‌هاي قطار حرمين به مدينه منوره
چکیده: رسانه هاي سعودي از ورود واگنهاي قطار حرمين به مدينه منوره خبر دادند. به گزارش خبرنگار گروه ترجمه پايگاه اطلاع رساني حج، عكاظ نوشت: واگنهاي قطار حرمين شريفين وارد مدينه منوره شد به طوري كه انتظار مي‌رود نصب و اتصال واگنها و فعاليت آزمايشي قطار پس از آن آغاز شود. براساس اين گزارش، پيش بيني مي‌شود اين اقدامات طي حداكثر دو ماه انجام شود و... ادامه »
11
اعلام برنامه های سازمان حج و زیارت در کمیسیون فرهنگی مجلس
چکیده: سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: سه شنبه هفته جاری رئیس سازمان حج و زیارت مهمان کمیسیون فرهنگی خواهد بود و به ارائه گزارش عملکرد اربعین گذشته و چگونگی استفاده از ظرفیت راهپیمایی اربعین جهت فعالیت های فرهنگی خواهد پرداخت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ، سید علی طاهری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره ب... ادامه »
11
۹۰ درصد ظرفيت کاروان های حج تكميل شد/فردا آخرين مهلت ثبت‌نام
چکیده: مديركل برنامه ريزي پذيرش و اعزام سازمان حج و زيارت از استقبال بسيار خوب متقاضيان حج تمتع در سال جاري خبر داد و اظهار داشت: تاكنون ۹۰ درصد ظرفيت كاروان‌هاي حج تكميل شده است. ۱۲ بهمن ماه آخرين فرصت براي نام‌نويسي در كاروان‌هاي حج تمتع است، آن دسته از متقاضيان كه تاكنون نسبت به نام نويسي در كاروان‌ها اقدام نكرده اند تا روز يكشنبه ف... ادامه »
11
چکیده: مراسم تجدید بیعت و میثاق ریاست سازمان حج و زیارت با آرمان‌های امام خمینی (ره) امروز صبح؛ شنبه(۱۱ بهمن) در مرقد مطهر امام راحل (ره) برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، در این مراسم که با حضور مدیران ارشد و کارکنان سازمان حج و زیارت برگزار شد ، سایر معاونین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله سیدعباس صالح... ادامه »
11
 تجدید بیعت ریاست سازمان حج و زیارت با آرمان‌های امام خمینی (ره)
چکیده: مراسم تجدید بیعت و میثاق ریاست سازمان حج و زیارت با آرمان‌های امام خمینی (ره) امروز صبح؛ شنبه(۱۱ بهمن) در مرقد مطهر امام راحل (ره) برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، در این مراسم که با حضور مدیران ارشد و کارکنان سازمان حج و زیارت برگزار شد ، سایر معاونین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله سیدعباس صالح... ادامه »
11
حج و زیارت مازندران در هفته ای که گذشت
چکیده: ازابتدای شروع عملیات عمره 94-93در مازندران تا کنون 12000 معتمر به این سفر معنوی مشرف شدند. مدیر حج وزیارت مازندران اعلام کرد ازابتدای شروع عملیات عمره تاکنون 12000 زائر عمره گزار مازندرانی در قالب 92 کاروان به این سفر معنوی مشرف شدند. ساداتی با اعلام این خبر افزود مازندران با داشتن  8% ثبت نام زائرین عمره رتبه چهارم را درکشوردارا بود... ادامه »
11
البرز،تجدید میثاق مديران ارشد استان با آرمانهای والای امام راحل(ره)
چکیده: در آستانه فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، مدير حج و  زيارت استان البرز در معيت استاندار البرز و فرمانداران و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، با حضور در مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ، ضمن ادای احترام به ساحت مقدس حضرت امام خمینی (ره)، با آرمانهای امام راحل (ره) تجدید میثاق کردند. به گزارش روابط عمومی حج و زيارت البرز ، صبح امروز در آستا... ادامه »
10
بيش از ۱۸۷ هزار ايراني به عمره مفرده اعزام شده‌اند
چکیده: از ابتداي عمليات عمره ۱۸۷ هزار و ۳۴۵ زاير ايراني به سرزمين وحي اعزام شده و بيش از ۱۵۰هزار عمره گزار ايراني پس از انجام مناسك عمره به ميهن اسلامي بازگشته اند. به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به مکه مکرمه، از ابتداي عمليات اعزام زايران ايراني به عمره ۱۸۷ هزار و ۳۴۵ زاير به سرزمين وحي اعزام شده و ۱۵۰ نفر از زايران اي... ادامه »
10
بازدید زائران از اماکن مقدس و تاریخی مکه و مدینه ؛ :

روزانه 7 هزار عمره گزار ایرانی در مکه و مدینه به زیارت دوره می روند

روزانه 7 هزار عمره گزار ایرانی در مکه و مدینه به زیارت دوره می روند
چکیده: یکی از برنامه های سفر عمره گزاران ایرانی در مدینه منوره و مکه مکرمه برگزاری زیارت دوره در این دو شهر مقدس می باشد که زائران طی این برنامه از 4 مکان مقدس و تاریخی در مدینه و 5 مکان مقدس در مکه بازدید می کنند. به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از مکه مکرمه؛ برنامه زیارت دوره عمره گزاران ایرانی در سومین روز حضور آنان در م... ادامه »
09
تسهيل زيارت زايران با توسعه حرم‌هاي كاظمين و سامرا
چکیده: رييس ستاد بازسازي عتبات عاليات از توسعه حرم‌هاي مطهر در كاظمين و سامرا خبر داد و گفت: در كاظمين طرح‌هاي بزرگي داريم كه توسعه شرقي-غربي حرم در حال اجراست و طرح دوم احداث صحن امام رضا (عليه‌السلام) است كه باعث تسهيل زيارت زايران مي‌شود. به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت به نقل از روابط عمومي ستاد بازسازي عتبات عاليا... ادامه »
09
اطلاعيه سازمان حج درخصوص ثبت‌نام در کاروان های مرحله دوم عمره‌
چکیده: اطلاعیه نحوه ثبت نام و تشرف در کاروان های مرحله دوم عمره مفرده سال 94-93 مربوط به اعزام های 21 اسفند امسال تا 26 خرداد سال 94 منتشر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، در این اطلاعیه آمده است :  با استعانت از خداوند متعال و برابر برنامه‌ريزي‌هاي انجام‌شده، پيرو اطلاعيه‌هاي قبلي، ثبت‌نام متقاضيان داراي... ادامه »
09
چکیده: روابط عمومی سازمان حج و زیارت استان گلستان خبر داد، جلسه مسئولین اداره کل بازرسی و ارزشیابی سازمان حج و زیارت با تعدادی از مدیران حج و ثابت عمره و همچنین مدیران عامل دفاتر زیارتی در سالن کنفرانس مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان گرگان برگزار شد. در این جلسه حجت الاسلام ایزدی معاون اداره کل بازرسی وارزشیابی سازمان حج ضمن تبریک میلاد امام حسن عسکری (ع) ... ادامه »
صفحه 1 از 208اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين