|  ورود به سايت  |  جمعه 05 ارديبهشت 1393
04
آمار تعداد زایران عمره از نیم میلیون نفر گذشت
چکیده: به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج نیوز ازمکه مکرمه دوم اردیبهشت ماه سال جاری تعداد 7 پرواز در قالب 13 کاروان وارد مدینه منوره و تعداد 7 پرواز در قالب 14 کاروان به جده وارد شده اند. بنابراین جمع پروازهای ورودی به مدینه و جده از ابتدای عملیات تا کنون 1649 پرواز بوده و از ابتدای عملیات تا کنون 506739 زائر درقالب 3781 کاروان به مدینه و جده وارد ش... ادامه »
04
وقوع انفجار در مسیر کربلا به کاظمین / زائران ایرانی در سلامت کامل بسر میبرند
چکیده: مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از وقوع حادثه تروریستی در مسیر کربلا به کاظمین خبر داد و گفت: زائران کاروان ایرانی که در این مسیر در حرکت بودند در سلامت کامل بسر می برند. محسن نظافتی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت گفت : در اثر انفجار در مسیر کربلا به کاظمین ، اتوبوس زائران ایرانی عتبات عالیات دچار آسیب شد لکن زائران این کاروان د... ادامه »
04
اهمیت ارتقاء مسکن حجاج در سال جاری
چکیده: یکی از متغیرهای مهم رفاه زائران در ایام حج تمتع مسکن مناسب است. با توجه به اینکه مدت انجام تمتع بیشتر از عمره مفرده است و حضور زائرین در هتل ها بسیار پررنگ تر است، لذا کارگروه مسکن نیز در راستای افزایش رفاه زائرین درصدد تامین مسکن مناسبتر برای زائرین است. از مهمترین شاخصه های موثر در زمینه مسکن می توان به سال ساخت هتل، خدمات ارایه شده در هتل، امکان... ادامه »
04
گزارش مراسم تودیع و معارفه مدیران حج و زیارت استان همدان
چکیده: مراسم تودیع حجه الاسلام و المسلمین اسماعیلی و معارفه محسن ساغر چی مدیران سابق و جدید حج و زیارت استان همدان در روز چهار شنبه در محل مجتمع فرهنگی ، هنری ابن سینا با حضور مهندس اوحدی معاون وزیر و ریاست سازمان حج و زیارت و هیات همراه ،  آیت اله محمدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان ، معاونین استاندار ، خجسته نماینده مردم شریف همدان در... ادامه »
03
مدیر جدید حج و زیارت استان همدان منصوب شد
چکیده: با حکم رئیس سازمان حج و زیارت،  «محسن ساغرچی» به عنوان مدیر حج و زیارت استان همدان منصوب شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، با حکم «سعید اوحدی» رئیس سازمان حج و زیارت، «محسن ساغرچی» به عنوان مدیر حج و زیارت استان همدان منصوب شد. در حکم انتصاب مدیر حج و زیارت استان همدان آمده است: نظر... ادامه »
03
زایران ایرانی خارج کشور سفیران ارزشهای فرهنگی و اسلامی جمهوری اسلامی ایران
چکیده: به گزارش خبرنگار حج نیوز در مکه مکرمه کاروان دانشجویان ایرانی که در خارج از کشور و دو قاره اروپا و آمریکای شمالی تحصیل می کنند برای انجام مناسک عمره مفرده به سرزمین وحی اعزام شده اند. معاون کاروان دانشجویان خارج از کشور می گوید: زمانی که به عنوان معاون کاروان زایران اروپا و آمریکایی شمالی معرفی شدم تصور می کردم که به علت جو زندگی در کشورهای اروپای... ادامه »
03
رئیس سازمان حج و زیارت به استان همدان سفر کرد
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت و جمعی از مسئولین سازمان حج و زیارت صبح امروز به استان همدان سفر کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس اوحدی در چهارمین سفر استانی خود به همراه جمعی از مسئولین سازمان حج و زیارت به استان همدان سفر کرد. بر اساس این گزارش ، بازدید از اداره حج و زیارت استان همدان، دیدار با کارگزاران زیارتی استان همد... ادامه »
02
احتمال کاهش 50 درصدی اعزام به عتبات در ایام برگزاری انتخابات عراق
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت از احتمال کاهش 50 درصدی اعزام های عتبات در ایام برگزاری انتخابات عراق خبر داد. «سعید اوحدی» پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت : با پیگیری های صورت گرفته از سفارت جمهوری اسلامی ایران در عراق و دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت در آن کشور، تا به امروز هنوز محدودیتی برای اعزام زائران به عراق در ایام ا... ادامه »
02
مهندس اوحدی در دیدار با هیأت مدیره شمسا:

لزوم مدیریت جهادی در شرکت شمسا

لزوم مدیریت جهادی در شرکت شمسا
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت به همراه مسئولین سازمان از بخش های مختلف شرکت شمسا بازدید کردند . مهندس سعید اوحدی در این دیدار ضمن تشکر از تلاش های تمامی دست اندرکاران شرکت شمسا گفت : در شرکت شمسا و موسسه عمره سعادت و شرکت امید زائر و مجموعه خانواده سازمان و بعثه مقام معظم رهبری مصادیق مدیریت جهادی را که مدیریت بر مبنای عقلانیت است، به راحت... ادامه »
02
رئیس سازمان حج و زیارت در گفتگو با اصحاب رسانه:

دو ماه مانده به پایان عملیات عمره ؛ رکورد اعزام سال قبل شکسته شد

دو ماه مانده به پایان عملیات عمره ؛ رکورد اعزام سال قبل شکسته شد
چکیده: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، «سعید اوحدی» پیش از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران در گزارشی کوتاه از اقدامات سازمان حج و زیارت در سال 92 گفت : سال گذشته بیش از 90 درصد برنامه ریزی های ما در حوزه های مختلف بر اساس برنامه زمان بندی تحقق یافت و در حوزه سفرهای عمره با برنامه ریزی بموقع در موسم حج گذشته توانستیم بعد از 3... ادامه »
02
اولین پرواز حج تمتع 14 شهریور انجام می شود
چکیده: رییس سازمان حج و زیارت گفت : 14 شهریورماه تاریخ اولین پرواز برای حج تمتع سال جاری و ششم آبان ماه نیز زمان برگشت آخرین پرواز تمتع تعیین شده است. مهندس اوحدی روز سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: بر اساس وعده ای که داده بودیم کاروان های حج تمتع در سال جاری بسته شد و 14 شهریور اولین پرواز به سمت سرزمین وحی انجام می شود. وی با بیان اینکه هزی... ادامه »
02
بازديدكاروان عمره اهواز از سراي سالمندان
چکیده: زائران كاروان عمره آفاق زمزم اهواز از سراي سالمندان اهواز بازديد كردند. به گزارش روابط عمومي حج و زيارت خوزستان زائران كاروان عمره اهواز که در تاریخ 93/2/10 عازم سرزمین وحی هستندبه همراه عوامل كاروان از سراي سالمندان اهواز بازديد كردند. اين كاروان بعد از برگزاري جلسه كاروان و هماهنگي امور جهت ديدار و دلجويي از سالمندان در فضايي آكنده از محبت و عل... ادامه »
02
برگزاری جلسه هم اندیشی مدیریت حج و زیارت استان قزوین با مدیران عامل دفاتر زیارتی
چکیده: جلسه هم اندیشی مدیر حج و زیارت استان قزوین با مدیران عامل دفاتر زیارتی در مورخ 93/1/31 در دفتر حج و زیارت استان قزوین برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قزوین کلانتری مدیر حج و زیارت ضمن گرامی داشتن تولد حضرت زهرا و روز زن به بیان فضائل این بانوی گرانقدر پرداختنه و موارد ذیل را ابلاغ نمود: 1-   عدم ارجاع متقاضیان حج و ع... ادامه »
01
رئیس سازمان حج و زیارت در همایش دو روزه آموزش در شیراز::

متولیان امر آموزش کارگزاران حج و زیارت ، در ثواب زائران شریکند

متولیان امر آموزش کارگزاران حج و زیارت ، در ثواب زائران شریکند
چکیده: مهندس اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت در همایش دو روزه مسئولین و مدرسان مراکز آموزش کارگزاران زیارتی گفت: یکی از اهداف برگزاری جلسات و همایش هایی از این دست ، توجه بیشتر به جایگاهی است که در آن حضور داریم که همانا عرصه آموزش به کارگزاران و خادمین حجاج و زائران است که شناخت و توجه دقیق به آن زمینه را برای مسئولیت پذیری بیشتر و بروز خلاقیت ها فراهم خواه... ادامه »
01
نشست مشترک مدیر حج و زیارت البرز با مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات
چکیده: روابط عمومی حج و زیارت استان البرز از نشست مشترک مدیر حج و زیارت استان البرز ومسئولین ذیربط ستاد بازسازی استان با موضوع هم اندیشی بازسازی عتبات عالیات و رفع چالشها و موانع آن درمسیر نیل به خدمتگزاری زائرین اعتاب مقدسه  خبر داد. بر اساس این گزارش ، حجت الاسلام والمسلمین حسینی متولی ریاست ستاد متبرک بازسازی عتبات عالیات در استان البرز،اعضا... ادامه »
صفحه 1 از 112اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين