|  ورود به سايت  |  سه شنبه 14 مهر 1394
13
برگزاری مراسم سوگواری شهدای منا در هتل دار الشیبی مکه مکرمه
چکیده: مراسم بزرگداشت و سوگواری جان باختگان فاجعه منا عید قربان عصر امروز(یکشنبه) با حضور رئیس سازمان حج و زیارت و دیگر مسئولین این سازمان در جمع داغدیدگان حادثه منا در هنل دارالشیبی مکه مکرمه برگزار شد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از مکه مکرمه، مهندس سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان در جمع داغدیدگان حادثه منا در هتل دا... ادامه »
13
مراسم بزرگداشت جان‌باختگان مظلوم فاجعه منا /  عکس
چکیده: مراسم بزرگداشت جان‌باختگان مظلوم فاجعه منا /  عکس
13
از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی و با حضور ایشان ؛:

مراسم بزرگداشت جان‌باختگان مظلوم فاجعه منا برگزار شد

مراسم بزرگداشت جان‌باختگان مظلوم فاجعه منا برگزار شد
چکیده: مراسم بزرگداشت و یادبود جان‌باختگان مظلوم فاجعه منا از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در حسینیه حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، مراسم بزرگداشت و یادبود جان‌باختگان مظلوم فاجعه منا از سوی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر م... ادامه »
12
خروج بيش از پنجاه درصد زائران ايراني از مكه
چکیده: مسعود مجردي رئيس ستاد مكه گفت بيش از پنجاه درصد زائران ايراني ازمكه مكرمه خارج شده و به مدينه منوره و يا ميهن اسلامي انتقال يافتند. به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت ، رئيس ستاد مكه گفت بيش از پنجاه درصد زائران ايراني ازمكه مكرمه خارج شدند. بگفته مسعود مجردي هم اكنون ازمجموع 455 كاروان زائران ايراني 224 كاروان در مكه باقي ... ادامه »
12
مراسم بزرگداشت شهدای منا در مکه مکرمه برگزار شد
چکیده: مراسم بزرگداشت شهدای منا با حضور سرپرست حجاج ایرانی، رئیس سازمان حج و زیارت و سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمع داغداران و بازماندگان فاجعه منا در مکه مکرمه برگزار شد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مراسم بزرگداشت شهدای منا با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید علی قاضی عسکرنماینده و لی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی، مهندس سعید اوحد... ادامه »
12
بازگشت حجاج تا 25 مهر ادامه دارد
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه روند ارائه خدمات به حجاج ایرانی در عربستان با قوت دنبال می شود، گفت: فضا در مکه و مدینه آرام و عادی است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت مهندس سعید اوحدی گفت: فرآیند خدمات رسانی به زائران بیت الله الحرام با توصیه های نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی در مکه مکرمه و مدینه منوره با ... ادامه »
12
مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت ::

در انفجارهای کاظمین هیچ زائر ایرانی آسیب ندیده است

در انفجارهای کاظمین هیچ زائر ایرانی آسیب ندیده است
چکیده: مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از وقوع دو انفجار در شهر کاظمین خبر داد و اعلام کرد: خوشبختانه در این انفجارها هیچ زائر ایرانی آسیب ندیده است و همگی در سلامت کامل به سر می‌برند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، محسن نظافتی از وقوع دو انفجار در شهر کاظمین خبر داد و اعلام کرد: خوشبختانه در این انفجارها هیچ زایر ایرانی آ... ادامه »
12
مراسم بزرگداشت شهدای منا در هتل رؤیا البشارة مکه مکرمه برگزار شد + عکس
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت و مسئولان این سازمان و بعثه مقام معظم رهبری در مراسم سوگواری و بزرگداشت شهدای فاجعه تلخ منا که در هتل جوار رؤیا البشارة مکه مکرمه برگزار شد، شرکت کردند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از مکه مکرمه، مهندس سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان شب گذشته (شنبه 11 مهرماه 94) با حضور در مراسم سوگوار... ادامه »
12
هشت زائر ایرانی مصدوم فاجعه منا همچنان بیهوش هستند
چکیده: رئیس بیمارستان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در مکه مکرمه اعلام کرد: هشت زائر ایرانی مصدوم فاجعه منا همچنان بیهوش هستند و از طریق دستگاه تنفسی نفس می کشند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، دکتر پیرحسین کولیوند با بیان این مطلب افزود: ایرانی بودن هشت تن از زائران مصدوم فاجعه منا که در حال حاضر در بیمارستانهای مکه بستری هستند، محرز شد.  وی ... ادامه »
12
لیست گروه دوم جان باختگان حادثه منا که پیکرهای مطهر آنان به ایران انتقال یافت
چکیده: لیست اسامی گروه دوم جان باختگان حادثه منا که پیکرهای مطهر آنان به ایران انتقال یافت، بدین شرح اعلام می گردد: همچنین به اطلاع می رساند مرحومه زبیده میرزایی بنفشه تپه فرزند ابوالحسن از کاروان 38281 شهرستان گرگان استان گلستان، مرحوم سعید مسیبی فرزند قدرت الله از کاروان 31019 شهرستان اراک استان مرکزی و مرحومه صغری خلت آبادی فراهانی فرزند... ادامه »
12
مراسم استقبال از جانباختگان فاجعه منا / عکس
چکیده: مراسم استقبال از جانباختگان فاجعه منا صبح امروز شنبه در فرودگاه مهرآباد تهران برگزار شد.
12
انتقال پیکرهای زائران جان باخته منا به کشور سرعت می گیرد
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت از تسریع روند بازگشت پیکرهای جان باختگان فاجعه منا با همکاری دولت عربستان سعودی خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ، مهندس سعید اوحدی در گفتگو با خبر 14 سیما با اشاره به مشکلات پیچیده شناسایی و انتقال پیکرهای زائران جان باخته به کشور گفت: تا دیروز صدور مجوز برای انتقال اجساد روند اداری پیچیده یک روزه ... ادامه »
12
آغاز پاکسازی مکه پس از مناسک حج
چکیده: شهرداری مکه پس از پایان مراسم حج تمتع، پاکسازی اماکن مقدسه را آغاز کرده است. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شهرداری مکه طبق سنت هر ساله پس از اتمام مناسک مربوط به حج تمتع، مساجد و مکان‌های مقدسی که میزبان حجاج بودند را پاک‌سازی می‌کنند. جمع‌آوری زباله و پاکسازی این مناطق وسیع تا سیزدهم اکتبر ادامه خواهد داشت. شهردا... ادامه »
12
نظافتی: انفجار در کاظمین/زائران ایرانی در سلامت هستند
چکیده: مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: انفجارهای امروز کاظمین در مسیر زائران ایرانی نبوده است و زائران در سلامت کامل هستند. محسن نظافتی مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به وقوع انفجار در کاظمین گفت: خوشبختانه انفجار امروز کاظمین در مسیر زائران ایرانی نبوده است و زائران در سلامت کامل به سر میبرند. وی ... ادامه »
11
مراسم بزرگداشت شهدای منا در هتل جوار مشاعر مکه مکرمه برگزار شد + عکس
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت و مسئولان این سازمان و بعثه مقام معظم رهبری در مراسم سوگواری و بزرگداشت شهدای فاجعه تلخ منا که در هتل جوار مشاعر منا (1) مکه مکرمه برگزار شد، شرکت کردند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از مکه مکرمه، مهندس سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان عصر امروز (شنبه 11 مهرماه 94) با حضور در مراسم سوگواری و... ادامه »
صفحه 1 از 280اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين