|  ورود به سايت  |  پنجشنبه 05 آذر 1394
05
مهلت ثبت نام در سامانه سماح تا ساعت 16 امروز
چکیده: سازمان حج و زیارت اعلام کرد: متقاضیان زیارت اربعین تا ساعت 16 امروز فرصت دارند تا در سامانه سماح ثبت نام کنند. روابط عمومی سازمان حج و زیارت اعلام کرد: بر اساس مصوبه ستاد مرکزی اربعین، مشتاقان زیارت اربعین تا ساعت 16 امروز -پنجشنبه پنجم آذر - فرصت دارند تا در سامانه سماح ثبت نام کنند. این اطلاعیه می افزاید: متقاضیان زیارت اربعین در مهلت مقرر می... ادامه »
04
دفاتر خدمات زیارتی پنجشنبه و جمعه این هفته آماده خدمات رسانی به زائران اربعین هستند
چکیده: سازمان حج و زیارت اعلام کرد: دفاتر خدمات زیارتی سراسر کشور روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته تا ساعت 16 فعال هستند و به متقاضیان زیارت اربعین خدمات رسانی خواهند کرد. روابط عمومی سازمان حج و زیارت اعلام کرد: از آنجایی که بر اساس مصوبه ستاد مرکزی اربعین مهلت نام نویسی در سامانه سماح تا ساعت 16 فردا -پنجشنبه پنجم آذرماه- تمدید گردید و آخرین فرصت تحویل م... ادامه »
04
حادثه رانندگی در عراق/ جان باختن دو زائر ایرانی
چکیده: در جریان یک سانحه رانندگی در مسیر مهران به کربلا در منطقه عمومی حله مرکز استان بابل عراق، دو زائر ایرانی جان خود را از دست داده و سه نفر دیگر زخمی شدند. به گزارش ایرنا، این حادثه، امروز چهارشنبه در پی برخورد یک دستگاه تریلر با یک دستگاه سواری ون حامل 11 زائر ایرانی در مسیر کربلا، رخ داده است.  حال 5 مسافر دیگر این خودرو خوب گزارش شده و م... ادامه »
04
رئیس سازمان حج و زیارت خبر درگذشت دکتر رکن آبادی را تأیید کرد
چکیده: رئیس سازمان حج خبر درگذشت غضنفر رکن آبادی سفیر سابق ایران در بیروت را تأیید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت سعید اوحدی امروز(چهارشنبه) در گفتگو با اخبار نیمروزی ساعت 14 شبکه یک سیما در خصوص تأیید خبر فوت سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در لبنان گفت: شناسایی اولیه پیکر آقای دکتر رکن آبادی هفته گذشته انجام گرفته بود و سعودی ها عکس ه... ادامه »
04
توصیه جدی به مشتاقان زیارت اربعین:  از عزیمت به مرزها بدون ویزا خودداری شود
چکیده: سازمان حج و زیارت به مشتاقان زیارت اربعین تأکید کرد: با توجه به ازدحام جمعیت زائران در مرزهای کشور برای عزیمت به عراق ، مشتاقان زیارت اربعین بدون داشتن ویزا از عزیمت به مرزها خودداری کنند. روابط عمومی سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه ای اعلام کرد: مشتاقان زیارت اربعین حتماً در شهرهای محل اقامت شان در خصوص طی کردن مراحل اخذ ویزای عراق اقدام کنند و از ع... ادامه »
04
رئیس سازمان حج : تمدید مهلت ثبت نام در سماح / کاهش مفقودین فاجعه منا به 15 نفر
چکیده: رئیس سازمان حج از تمدید دو روزه مهلت ثبت نام زائران در سامانه سماح خبر داد و تأکید کرد: متقاضیان تا ساعت 16 روز شنبه هفتم آذر ماه مدارک خود را برای صدور ویزا به دفاتر زیارتی تحویل نمایند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ مهندس سعید اوحدی از تمدید مهلت ثبت نام در سامانه سماح خبر داد وتصریح کرد: با توجه به استقبال مردم و تصمیم س... ادامه »
03
فوری - مهلت ثبت نام در سامانه سماح 48 ساعت تمدید شد
چکیده: سازمان حج و زیارت اعلام کرد: مهلت نام نویسی در سامانه سماح تا 48 ساعت تمدید شد. روابط عمومی سازمان حج و زیارت اعلام کرد: بر اساس مصوبه ستاد مرکزی اربعین، مهلت نام نویسی مشتاقان زیارت اربعین در سامانه سماح که پیش از این تا ساعت 16 امروز -سه شنبه سوم آذرماه- تعیین شده بود، به مدت 48 ساعت تمدید گردید. این اطلاعیه می افزاید: متقاضیان زیارت اربعین در ... ادامه »
03
زائران اربعین چگونه تحت پوشش بیمه قرار بگیرند؟
چکیده: سازمان حج وزیارت طی اطلاعیه در خصوص پوشش بیمه ای زائران اربعین توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت در اطلاعیه این سازمان آمده است : با توجه به اینکه طرف قرارداد سازمان حج و زیارت در تمام موارد زیارتی (حج،عمره،عتبات عالیات) بیمه ایران می‌باشد ،درجلسه  ستاد مرکزی اربعین وزارت کشور مقرر شد که بیمه ایران پوشش بی... ادامه »
03
کمیته تبیین راهکارها و سیاست های تحقق منویا ت رهبر انقلاب درباره فاجعه منا برای دومین بار تشکیل جلسه داد
چکیده: با حضور رئیس سازمان حج و زیارت و جمعی از مسئولین وزارت امور خارجه، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ، مجمع تقریب مذاهب ،  بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج دومین جلسه کمیته تبیین راهکارها و سیاست های تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص فاجعه منا تشکیل شد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت در این جلسه که روز گذشته (دوشنبه) ... ادامه »
03
موکب مهاجرین الی الله درمرزهای خوزستان برپا شد
چکیده: موکب مهاجرین الی الله با هدف گرامیداشت یاد و خاطره جان باختگان مظلوم فاجعه تلخ منا در مرز چزابه برپا شد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از خوزستان، موکب مهاجرین الی الله با هدف گرامیداشت یاد و خاطره جان باختگان مظلوم فاجعه منا با همت اداره حج و زیارت استان خوزستان و کارگزاران زیارتی این استان برپا شده و پذیرای مشتاقان زیارت ... ادامه »
03
آخرین مهلت ثبت نام در سامانه سماح تا ساعت 16 امروز
چکیده: متقاضیان زیارت اربعین تا ساعت 16 امروز(سه شنبه) فرصت دارند تا در سامانه سماح ثبت نام کنند. روابط عمومی سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه ای اعلام کرد : بر اساس مصوبه ستاد مرکزی اربعین متقاضیان حضور در مراسم پیاده روی اربعین که تا این لحظه در خصوص ثبت نام در سامانه سماح اقدام نکرده‌اند، تا ساعت 16 امروز-سه شنبه سوم آذرماه- فرصت دارند تا با مراجعه ب... ادامه »
02
رئیس سازمان حج : ثبت نام بیش از یک میلیون و 350 هزار نفر در سماح/ لزوم تسریع در فرآیند صدور ویزای زائران اربعین
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت از ثبت نام بیش از یک میلیون و 350 هزار نفر از مشتاقان زیارت اربعین در سامانه سماح خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 750 هزار ویزا برای زائران اربعین صادر شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ؛ مهندس سعید اوحدی در برنامه تیتر امشب که شب گذشته با موضوع اربعین از شبکه خبر سیما پخش شد، گفت: تا بعدازظهر روز یکشنبه،... ادامه »
02
تيتر امشب؛ تلاش همه جانبه و همگرايي کامل نهادهاي مسئول در خدمت رساني به زائران اربعين
چکیده: نهادهای مسئول خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی (ع) از صدور روادید تا اسکان و تغذیه و همچنین ساماندهی امور زائران در عبور از مرزها و حمل و نقل با هماهنگی و تلاش همه جانبه مشغول فعالیت هستند تا زائران ایرانی اربعین حسینی (ع) و همچنین زائران خارجی ای که از ایران عازم عتبات عالیات هستند بتوانند در کوتاه ترین زمان امور خود را انجام دهند.  به گ... ادامه »
02
یک مقام‌ امنیتی در کربلا اعلام کرد : :

کربلا در سیطره کامل نیروهای امنیتی

کربلا در سیطره کامل نیروهای امنیتی
چکیده: یک مقام‌ امنیتی در استان کربلا گفت: نیروهای امنیتی و اطلاعاتی شرکت‌کننده در اجرای طرح امنیتی مراسم اربعین، تمام روزنه ها را به روی گروه های تروریستی بسته اند و کربلا در سیطره کامل نیروهای امنیتی‌ قرار گرفته و جای هیچ نگرانی وجود ندارد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی حج، حسین علی ا... ادامه »
02
توضیحات مدیرعامل همراه اول درباره خدمات ارتباطی اربعین:

راه‌اندازی شبکه وای‌فای رایگان در کربلا و نجف

راه‌اندازی شبکه وای‌فای رایگان در کربلا و نجف
چکیده: مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار در آستانه فرا رسیدن ایام اربعین حسینی توضیحاتی درباره تمهیدات در نظر گرفته شده در این زمینه پرداخت و گفت: امسال برای اولین بار شرکت همراه اول شبکه وای فای خود را در عراق ایجاد کرده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به نقل از ایسنا، وحید صدوقی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سال گذشته اپراتورهای عراقی نت... ادامه »
صفحه 1 از 292اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين