|  ورود به سايت  |  جمعه 15 اسفند 1393
15
رئیس سازمان حج وزیارت در دیدار با عوامل ستادی عملیات عمره درمکه مکرمه:

لزوم توجه به مدیریت تحول گرا در سازمان حج وزیارت

لزوم توجه به مدیریت تحول گرا در سازمان حج وزیارت
چکیده: مهندس سعید اوحدی روز گذشته(پنج شنبه) در دیدار با عوامل ستادی عملیات عمره مفرده درمکه مکرمه بر لزوم توجه به مدیریت تحول گرا در سازمان حج وزیارت تاکیدکرد.دراین دیدار که روز گذشته در هتل دارهادی محل دفتر نمایندگی سازمان حج وزیارت و ستادعملیات عمره برگزار شد رئیس سازمان حج وزیارت ضمن تشکر از زحمات کلیه عوامل خدمات رسان در جهت خدمات رسانی به عمره گزاران... ادامه »
15
قول مساعد وزیر حج عربستان درخصوص پیگیری حل مشکل صدور روادید
چکیده: به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج وزیارت از شهر جده مهندس سعید اوحدی رئیس سازمان حج وزیارت بعد از ظهر امروز با وزیر حج عربستان آقای  دکتر بندر بن حجار در جده دیدار کرد.در این دیدار که  در ساعت 13:30به وقت محلی در ساختمان وزارت حج عربستان در جده برگزار شد نماینده کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در جده،مدیر عامل موسسه عمره سعادت ور... ادامه »
14
به منظور رایزنی جهت رفع مشکل صدور روادیدصورت گرفت:

جلسه مشترک رئیس سازمان حج وزیارت با شرکت های طرف قرارداد عربستانی

جلسه مشترک رئیس سازمان حج وزیارت با شرکت های طرف قرارداد عربستانی
چکیده: به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج وزیارت از مکه مکرمه شب گذشته(چهارشنبه)رئیس سازمان حج وزیارت طی جلسه مشترکی با مدیران عامل کلیه شرکت های طرف قرارداد عربستانی در حوزه خدمات رسانی به عمره گزاران ایرانی به گفتگو نشست.در این جلسه که با حضور مدیرعامل موسسه سعادت،رئیس ومعاون دفتر نمایندگی سازمان در عربستان،مدیرعملیات عمره در عربستان و برخی د... ادامه »
13
 فضیلت فاطمه زهرا(س) از نگاه امام خمینی
چکیده: حضرت امام خمینی (ره) درباره بالاترین فضیلت حضرت زهرا(س) فرمود: فاطمه سلام الله علیها پس از پدرش 75 روز زنده بودند و حزن و شدت بر ایشان غلبه داشت ، جبرئیل خدمت ایشان می‏آمد و به ایشان تعزیت عرض می‏کرد و مسائلی از آینده را نقل می‏کرد. من راجع به حضرت صدیقه- سلام اللَّه علیها- خودم را قاصر می‏دانم که ذکری بکنم، فقط اکتفا می‏کنم به... ادامه »
13
 دور جدید اعزام دانشگاهیان به عتبات از 20 اسفند
چکیده: معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز اعزام دانشجویان به عتبات عالیات از 20 اسفند ماه خبر داد و گفت: یازدهمین مرحله اعزام تا 20 فروردین ماه سال 94 ادامه خواهد داشت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ، محمد زارع افزود: در این دوره بیش از سه هزار و 500 نفر از دانشگاهیان سراسر کشور به عتبات عالیات اعزام خواهند شد و روز... ادامه »
13
رئیس سازمان حج وزیارت برای حل مشکل روادید وارد عربستان شد
چکیده: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج وزیارت از مکه مکرمه، مهندس سعید اوحدی رئیس سازمان حج وزیارت در دقایق اولیه بامداد امروز چهارشنبه وارد مکه مکرمه شد و مورد استقبال مسئولین دفترنمایندگی سازمان و ستاد اجرایی عملیات عمره در این شهر قرارگرفت. گفتنی است هدف از سفر مهندس اوحدی رایزنی با مقامات مسئول عربستانی پیرامون مسائل و مشکلات پیش آمده برای ... ادامه »
12
آخرین وضعیت فعالیتهای ستاد اجرایی مدینه منوره
چکیده:   خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج وزیارت به مدینه منوره درمصاحبه ای با رئیس ستاد اجرایی سازمان حج وزیارت در این شهر آخرین فعالیتهای این ستاد را جویا شده است که ماحصل آن در زیر تقدیم حضور خوانندگان محترم می شود: آقای حضوری در این مصاحبه گفت ستاد اجرایی مدینه منوره از بخشهای مختلفی از جمله اسکان،تدارکات،حمل ونقل ،امو... ادامه »
12
حل مشکل اعزام به عمره به صورت استانی/ اولویت اعزام با زائران فیش دار
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت برای رفع مشکل ویزای عمره گزاران ایرانی راهی عربستان شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، «سعید اوحدی» عصر روز سه‌شنبه 12 اسفندماه بمنظور رفع مشکل صدور ویزای عمره گزاران ایرانی به عربستان سفر کرد. مهندس اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت در این باره گفت: این سفر برای رایزنی به منظور حل مش... ادامه »
12
نشست مديران حج 94 خوزستان و جلسه مديران فني دفاتر زيارتي استان
چکیده: جلسه هماهنگي مديران حج 94 استان خوزستان برگزار شد به گزارش روابط عمومي حج و زيارت خوزستان، جلسه هماهنگي مديران حج 94 استان خوزستان در روز دوشنبه 11 اسفندماه 93 در مديريت حج و زيارت استان خوزستان برگزار شد. در اين جلسه ابتدا ناصر حويزاوي مدير حج و زيارت استان خوزستان با اشاره به برنامه هاي آتي سازمان براي حجاج تمتع ،در مورد انتخاب عوامل كاروا... ادامه »
12
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قزوین به منظور خدمات رسانی بیشتر به زائرین محترم استان قزوین 3 دفتر زیارتی در سطح این استان افتتاح شد. بر اساس این گزارش اولین دفتر در شهر معلم کلایه از توابع شهرستان الموت می باشد که به دلیل دوری به شهر قزوین ،کوهستانی بودن آن و مشکل تردد خصوصاً در ایام سرد سال ضرورت تاسیس آن مشهود بود که دفتری در... ادامه »
12
گزارشی از زیارت دوره مدینه منوره
چکیده: خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج وزیارت مستقر در مدینه منوره جهت اطلاع خوانندگان از نحوه برگزاری زیارت دوره در این شهر، اماکنی که زائران از آن بازدید می کنند وهمچنین فاصله های زمانی بین اماکن ،با یکی از کاروانهای عمره گزار جهت انجام زیارت دوره همراه شده و مراحل مختلف این سفر را به صورت گزارشی گردآوری نموده که گزارش آن در ادامه ارائه می شود... ادامه »
11
توضیحات یک مقام وزارت خارجه در خصوص روادید عمره گزاران
چکیده: معاون وزیر خارجه از رایزنی‌های این وزارتخانه با مقامات عربستان از طریق سفارت جمهوری اسلامی در ریاض و سفارت عربستان در تهران بمنظور رفع مشکل صدور روادید عمره گزاران ایرانی خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به نقل از ایسنا، «حسین امیرعبداللهیان» معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان صبح امروز (دوشنبه) در... ادامه »
11
برنامه و تنوع غذایی زائران ایرانی در مدینه منوره چگونه است؟
چکیده: زائران وعمره گزاران ایرانی در طول سفر عمره مفرده،مدت پنج روز در شهر مدینه منوره اقامت دارند.همین طول دوره پنج روزه موجب گردیده است که برنامه غذایی نیز برای ایام پنج روز تدوین شده ومرتب تکرار می گردد.بنابراین زائران حتما در صورت استفاده از وعده های غذایی که در رستوران های هتلهای محل اقامت زائران ایرانی به صورت یکسان توزیع می گردد از کلیه غذاهای تهیه... ادامه »
10
در صورت تداوم روند کاهش ویزا ، برای اعزام های مرحله دوم عمره قرعه کشی انجام می‌گیرد
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت در خصوص آخرین وضعیت صدور روادید عمره گفت: تمام تمهیدات لازم در خصوص رفع این مشکل از سوی طرف ایرانی انجام گرفته است و حتی شخص وزیر محترم خارجه کشورمان برای صیانت از حقوق زائران به موضوع وارد شده اند البته مذاکراتی نیز با وزیر حج عربستان داشته ایم و از ایشان خواستیم به عنوان متولی امور زائران در عربستان در خصوص رفع مشکل اخیر اق... ادامه »
10
مراسم بدرقه دانش آموزان عمره گزار استان خراسان جنوبی به عمره مفرده
چکیده: مراسم بدرقه دانش آموزان عمره گزار استان خراسان جنوبی نهم اسفندماه در محل سالن آمفی تئاتر شهید مطهری سازمان دانش آموزی با حضور آقایان ابوالفضل نوفرستی مدیرحج و زیارت استان، موسوی نژاد معاون پرورشی اداره کل آموزش وپرورش استان وبا اطمینان رئیس سازمان دانش آموزی استان ومسئولین استانی و والدین دانش آموزان برگزار شد.  رئیس سازمان دانش آمو... ادامه »
صفحه 1 از 217اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين