|  ورود به سايت  |  شنبه 07 شهريور 1394
07
رئیس ستاد مدینه منوره در حج خبر داد؛ :

اولین گروه از حجاج ایرانی فردا عازم مکه مکرمه می شوند

اولین گروه از حجاج ایرانی فردا عازم مکه مکرمه می شوند
چکیده: رئیس ستاد مدینه منوره در حج امسال با بیان اینکه امروز جمعیت زائران ایرانی حاضر در مدینه منوره به بیش از 12 هزار و 500 نفر می رسد، اعلام کرد: نخستین گروه از حجاج ایرانی فردا پس از بستن احرام در مسجد شجره، عازم مکه مکرمه خواهند شد. نصرالله فرهمند رئیس ستاد مدینه منوره در حج امسال پیش از ظهر امروز(شنبه) در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان ح... ادامه »
07
ارائه خدمات پزشکی به حجاج در 4 درمانگاه مدینه منوره/افزایش تنوع در برنامه غذایی حجاج
چکیده: رئیس ستاد مدینه منوره با بیان اینکه تعداد زائران اعزامی به مدینه منوره به 12 هزار نفر رسیده است، گفت: در حج امسال در 4 درمانگاه مدینه خدمات پزشکی به زائران ارائه می گردد همچنین بمنظور رفاه زائران تنوع در برنامه غذایی زائران افزایش یافته است. نصرالله فرهمند رئیس ستاد مدینه منوره در حج تمتع 94 بامداد شنبه هفتم شهریورماه  در گفتگو با خبرنگار پای... ادامه »
07
معاون سازمان حج و زیارت وارد مدینه شد
چکیده: معاون سازمان حج و زیارت بهمراه جمعی از مسئولین این سازمان وارد مدینه منوره شد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از مدینه منوره ، «حمید محمدی» معاون امور حج و زیارت سازمان حج به همراه جمعی از مسئولین این سازمان غروب جمعه ششم شهریور ماه وارد مدینه منوره شد. بر اساس این گزارش معاون سازمان حج و زیارت در بدو ورود به مد... ادامه »
06
نخستین جلسه ستاد مدینه منوره با مدیرمجموعه ها برگزار شد
چکیده: با گذشت یک هفته از عملیات اعزام زائران ایرانی به مدینه منوره امروز(جمعه) نخستین جلسه مسئولان ستاد مدینه منوره با مدیران هتل های این شهر مقدس برگزار گردید. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، در نخستین جلسه هماهنگی ستاد مدینه منوره با مدیران هتل های زائران ایرانی در مدینه که با حضور نصرالله فرهمند رئیس ستاد مدینه منوره در عملیا... ادامه »
06
جلسه آموزشی انبارداران هتل های مدینه منوره در حج برگزار شد
چکیده: جلسه آموزشی انبارداران  هتل های مدینه منوره در حج امسال پیش از ظهر امروز درهتل «جلنار طیبه» مدینه منوره برگزار شد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از مدینه منوره، دومین جلسه آموزشی انبارداران مدینه منوره با موضوع آموزش نرم افزار انبارداری هتل های مدینه منوره پیش از ظهر امروز(جمعه) با حضور  23 انبار دار ه... ادامه »
06
تعداد زائران ایرانی اعزامی به حج از مرز 10 هزار نفر گذشت
چکیده: تعداد زائران ایرانی اعزامی به حج، از مرز 10 هزار نفر گذشت. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از مدینه منوره، تا پایان دیشب 9809 ایرانی با 39 پرواز وارد مدینه منوره شدند. بر اساس این گزارش امروز نیز جمعیتی بالغ بر 2 هزار نفر زائر ایرانی با 8 پرواز شامل یک پرواز از فرودگاه امام(ره) ، 2 پرواز از ساری، 2 پرواز از تبریز، یک پرواز ا... ادامه »
05
اوحدی: تردد از مرز عراق بدون گذرنامه در اربعین امسال ممکن نیست/۱۵ شهریور ماه؛ آغاز ثبت‌نام برای شرکت در پیاده‌روی اربعین‌حسینی
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت کشور با بیان اینکه تردد از مرز عراق بدون گذرنامه در اربعین امسال ممکن نیست، گفت: مشتاقان به شرکت در پیاده‌روی اربعین حسینی می‌توانند از ۱۵ شهریور امسال در سامانه سماح، سامانه مشتاقان اربعین ثبت‌نام کنند.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سعید اوحدی در ایلام، اظهار داشت: تمامی مشتاق... ادامه »
05
توصیه هلال احمر به زائران حج در مورد داروهای مورد نیاز همراه
چکیده: رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر ضمن تشریح برنامه‌های پزشکی این مرکز در زمان حج، به زائرین توصیه کرد که اگر بیماری خاصی دارند، داروهایشان را به میزان کافی و با نسخه انگلیسی پزشک به همراه داشته باشند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، سیدعلی مرعشی در توضیح برنامه‌های مرکز پزشکی هلال‌احمر با توجه به اعزام او... ادامه »
04
برنامه های هفته حج در ارومیه
چکیده: نشست خبری مدیر حج وزیارت آذربایجان غربی مدير دفتر حج و زيارت آذربايجان غربی از اعزام 1950متقاضي در قالب 16كاروان در حج تمتع امسال خبر داد .   دکتر محمدرضا ندیری مدیر حج وزیارت آذربایجان غربی درنشست خبری خود با خبرنگاران با بیان مطلب فوق افزود : در حج امسال 1950 زائر در قالب  8 کاروان تشیع و 8 کاروان از برادران اهل سنت ... ادامه »
04
به مناسبت سالروز میلاد امام رضا(ع):

خورشید خراسان، آرام بخش جان ها

 خورشید خراسان، آرام بخش جان ها
چکیده: افتخار میزبانی وجود پاک و مطهر هشتمین ستاره ی آسمان امامت و ولایت امام رضا(ع) نصیب سرزمین کهن ایران شده است؛ خورشید تابناکی که چون گنجی نهفته در این مرزوبوم، منشا خیر و برکت های فراوانی به شمار می رود و با تلالو خود ایمان، امید و آرامش را میهمان دل های ایرانیان می کند. پروردگار بلندمرتبه، پس از رحلت رسول اکرم(ص) رسالت و مسوولیت خطیر راهنمایی، ار... ادامه »
04
خراسان جنوبی: برگزاری نشست خبری /دیدار با امام جمعه
چکیده: دیدار مدیر حج و زیارت استان خراسان جنوبی و نماینده بعثه مقام معظم رهبری در حج وزیارت استان با خانواده شهدا و جانباز شهرستان فردوس همزمان باشروع هفته دولت همزمان با شروع دهه کرامت و هفته دولت و هفته حج  و پس از برگزاری همایش متمرکززائرین حج تمتع94 شهرستان فردوس ، آقای نوفرستی مدیر حج  و زیارت استان خراسان جنوبی و نماینده بعثه مقام مع... ادامه »
03
گرامیداشت هفته حج در خوزستان
چکیده: سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه اهواز مدیر حج و زیارت خوزستان مدیر حج و زیارت خوزستان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته اهواز با تبریک هفته حج به بیان گزارشی از عملکرد سازمان حج و زیارت پرداخت. به گزارش روابط عمومی حج و زیارت خوزستان، ناصر حویزاوی مدیر حج و زیارت خوزستان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته اهواز گ... ادامه »
03
تجدید بیعت کارگزاران زیارتی استان یزد با سومین شهید محراب و دفاع مقدس
چکیده: بمناسبت پنجمین روز از هفته حج 94 مدیران و کارگزاران زیارتی استان یزد با سومین شهید محراب و شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تجدید میثاق نمودند به گزارش روابط و عمومی دفترحج و زیارت استان یزد مدیر حج و زیارت به اتفاق مسئول دفترنمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان ، مدیران کاروان ها و مجموعه حج 94 و کارگزاران زیارتی با حضور در مرقد سومین ... ادامه »
02
وزارت حج سعودی:یک میلیون و 355 هزار نفر امسال حج را به جا می آورند
چکیده: وزارت حج عربستان پیش بینی کرد که امسال یک میلیون و 355 هزار حاجی از خارج از عربستان و 185 هزار حاجی از داخل این کشور مراسم حج را به جا خواهند آورد. به گزارش پایگاه اینترنتی روزنامه الریاض، وزارت خانه مزبور خاطرنشان کرد: تا دیروز/یکشنبه/ 99 هزار حاجی که 48 هزار تن از آنان از طریق فرودگاه جده و 51 هزار تن از راه فرودگاه مدینه وارد عربستان شدند. ه... ادامه »
02
هشدار سازمان حج و زیارت به مشتاقان زیارت عتبات نسبت به ثبت نام در گروه های ارزان قیمت غیر مجاز
چکیده: سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه ای نسبت به ثبت نام برای سفرهای عتبات که بدون مجوز این سازمان و با قیمت های بسیار نازل و فریبنده انجام می گیرد، هشدار داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ؛ متن اطلاعیه روابط عمومی این سازمان بدین شرح است:  پیرو گزارش های رسیده و مراجعات متعدد مشتاقان زیارت عتبات به این سازمان به اطلاع می رسا... ادامه »
صفحه 1 از 262اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين