|  ورود به سايت  |  جمعه 28 شهريور 1393
27
برگزاری مراسم ختم دکتر عباس اوحدی در مدینه منوره
چکیده: به مناسبت درگذشت دکتر عباس اوحدی عمومي مهندس سعيد اوحدي رئيس سازمان حج و زيارت ، مراسم ختمي در سالن اجتماعات هتل قصرالدخیل مدينه‌منوره برگزار شد. به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني حج نیوز، اين مراسم که از طرف بعثه مقام معظم رهبری برگزار شد، با حضور نماينده ولي‌فقيه در امور حج و زيارت، جمعي از نمايندگان بعثه‌هاي مراجع عظام تقليد، مد... ادامه »
27
بررسی روشهای آسان سازی حج در جلسه با مؤسسه مطوفین
چکیده: جلسه هماهنگی بین مسئولان ستاد اجرایی حج کشورمان با هیأت مدیره مؤسسه مطوفین ورؤسای مکاتب میدانی وابسته به مؤسسه مزبور ، دیشب 26 شهریورماه در مزدلفه برگزار شد. غلامرضا رضایی مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت و مسعود مجردی رئیس ستاد مکه مکرمه در این جلسه پیرامون ملاحظات خدمات رسانی به زائران ایرانی در منا و عرفات و ضرورت رفع کاستی ها در مشاعر س... ادامه »
26
خدمات پزشکی برای زائرین ایرانی در عربستان قابل مقایسه با دیگر کشورها نیست
چکیده: نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی و رئيس سازمان حج و زيارت از بيمارستان جديد ايران در مدينه‌منوره بازدید و از زائرین بستري‌شده ایرانی عیادت کردند. در اين بازديد كه عصر امروز برگزار شد، دكتر علي مرعشي رئيس مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال‌احمر توضيحات لازم را درباره بخش‌هاي مختلف اين بيمارستان ارائه كرد. سرپرست حجاج اير... ادامه »
26
ديدار سرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج و زیارت با نمايندگان مراجع عظام تقليد در مدينه منوره
چکیده: نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت و سرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج و زیارت صبح امروز به‌طور جداگانه با بعثه‌های مراجع عظام تقليد در مدينه‌منوره ديدار و گفت‌وگو كردند. به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني حج نیوز این دیدارها با نمايندگان حضرات آيات عظام مكارم‌شيرازي، موسوي‌اردبيلي، سيستاني، شبيري‌زنجاني، حكيم، و... ادامه »
26
دومین کاروان دلاورمردان دفاع مقدس وارد مدینه منوره شد+ تصاویر
چکیده: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج نیوز دومين گروه جانبازان ساعت 9 صبح امروز به وقت محلی وارد مدينه منوره شدند و در فرودگاه مدینه مورد استقبال مسئولین بعثه مقام معظم رهبری و ستاد مدینه منوره قرار گرفتند  بر اساس این گزارش دلاورمردان دفاع مقدس در بدو ورود به محل استقرار خود در هتل دارالرحمه مورد استقبال نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی ح... ادامه »
26
رواديد تمامي زائران ايراني حج صادر شد
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت از صدور روادید حج برای تمامی زائران ایرانی حج امسال خبر داد. 'سعید اوحدی' در این خصوص گفت: بیش از 64 هزار فقره ویزای حج تمتع  برای زائران ایرانی حج امسال صادر شده است. وي در این باره افزود:برای زائران انصرافي و زائرانی كه به هر دليلي موفق به خروج از كشور نشده‌اند، زائر جايگزين انتخاب شده و براي اين گروه هم كه ... ادامه »
26
تمامی مدیران و عوامل کاروانها و عوامل ستادی ارزشیابی می شوند
چکیده: در سال جاری طبق توافقی که توسط مسئولین سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری شده است حوزه بازرسی توسط بازرسی بعثه و امور مربوط به ارزشیابی و ارزیابی خدمات توسط بازرسی سازمان انجام خواهد شد که البته در حین عملیات دو واحد با یکدیگر همکاری خواهند نمود. محمد حسن سامعی مسئول واحد ارزشیابی مدینه منوره در خصوص نحوه ارزشیابی عوامل کارگزار و ستادی ای... ادامه »
26
ورود نخستین کاروان جانبازان به مکه مکرمه
چکیده: نخستين گروه زائرین جانباز ، پس از يك هفته اقامت در مدينه منوره عازم مكه مكرمه شدند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج نیوز از 39 نفر جانباز این کاروان 25 نفر ویلچری و 2 نفر با برانکارد جابجا می شوند که 6 نفر قطع دست و پا و 2 نفر فلج ضربه مغزی و یکی از جانبازان نیز شیمیایی 70 درصد است و مابقی قطع نخاع هستند. این گروه از دلاورمردان میهن اسلامی ... ادامه »
26
بازدید نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی از آشپزخانه های زین و دخیل
چکیده: نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی حجت الاسلام و المسلمین سید علی قاضی عسکر از آشپزخانه های زین و دخیل در مدینه منوره بازدید کرد و از نزدیک در جریان خدمات و فعالیت های کادر این دو آشپزخانه قرار گرفت. ایشان ضمن ابراز رضایت و تقدیر از زحمات عوامل آشپزخانه رهنمودهای لازم را نیز بیان داشت.
25
مقایسه خدمات همراه اول و ایرانسل در موسم حج
چکیده: *  مشترکین ایرانسل در کشور عربستان و در طی موسم حج ابراهیمی امسال، به ازای هر دقیقه تماس با استفاده از سیم کارت ایرانسل به هر مقصدی در داخل ایران و یا عربستان، 599 تومان و برای هر دقیقه تماس ورودی از ایران نیز 599 تومان پرداخت خواهند کرد. همچنین می توانند از تعرفه 249 تومانی به ازای ارسال هر پیام کوتاه به هر نقطه از دنیا و اینترنت همراه رایگان... ادامه »
25
حل و فصل مشکل تأمین ارز عملیات حج و عمره برای دو سال
چکیده: مهندس سعید اوحدی روز دوشنبه 24 شهریورماه ضمن شرکت در جلسه هماهنگی ستاد مکه مکرمه ، آخرین گزارشهای مسئولین ستادهای اجرایی حج را جمع بندی و رهنمودهایی برای پیشبرد امور رفاهی زائران و تحقق برنامه های مورد نظر ارائه داد میانگین تأخیر پروازها در این نشست حسن سرخوش مدیرکل پذیرش و اعزام اعلام کرد : تا ساعت 14 روز جاری از مجموع 185پرواز مرحله رفت ح... ادامه »
25
اولین پرواز زائرین مدینه بعد در فرودگاه جده به زمین نشست
چکیده: اولین پرواز زائرین مدینه بعد در ساعت 9/45 صبح امروز سه شنبه به وقت محلی در فرودگاه جده به زمین نشست مسعود مجردی رئیس ستاد مکه مکرمه گفت : اولین پرواز زائرین مدینه بعد از فرودگاه تبریز و دومین پرواز نیز از فرودگاه مشهد هستند که با فاصله زمانی 15 دقیقه در  در فرودگاه جده به زمین نشستند مجردی افزود این زائرین پس از ترخیص از فرودگاه در مسج... ادامه »
25
اولین گروه از حجاج آذربایجان شرقی عازم مکه مکرمه شدند+ تصویر
چکیده: اولین گروه از حجاج امسال استان آذربایجان شرقی صبح امروز با بدرقه مسئولین حج و زیارت استان و فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز با پرواز به جده عازم مکه مکرمه شدند. ادامه »
25
بازدید مهندس اوحدی از هتل نوساز البشاره در مکه مکرمه
چکیده:   رئیس سازمان حج وزیارت روز سه شنبه 25 شهریور از روند آماده سازی هتل البشاره بازدید نمود . هتل البشاره از هتلهای منطقه 3 مکه مکرمه در حج 93 پذیرای 12 کاروان با 1600 زائر از استانهای زنجان قزوین آذربایجان غربی آذربایجان شرقی همدان کرمان وکرمانشاه می باشد . با توجه به نوسااز بودن هتل البشاره ،عوامل مجموعه با همکاری مسئولین ستاد منطقه 3 بصورت شب... ادامه »
25
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی در خطبه های نماز جمعه بیرجند : :

حجاج توجه ویژه به قرآن داشته باشند

حجاج توجه ویژه به قرآن داشته باشند
چکیده: به شکرانه سلامتی مقام معظم رهبری (حفظه الله) و بدرقه حجاج بیت الله الحرام ،استان خراسان جنوبی ایستگاه صلواتی (شربت با آب زمزم) به همراه نمایشگاه عکس حج مصلی المهدی(عج) بیرجند محل برپایی نماز جمعه برپا شد. مدیرحج وزیارت خراسان جنوبی به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه با اشاره به سخن پیامبر (ص)گفت: حیات الارض بالانسان انسان ها هستند که به زمی... ادامه »
صفحه 1 از 165اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين