|  ورود به سايت  |  يکشنبه 12 مهر 1394
12
مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت ::

در انفجارهای کاظمین هیچ زائر ایرانی آسیب ندیده است

در انفجارهای کاظمین هیچ زائر ایرانی آسیب ندیده است
چکیده: مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از وقوع دو انفجار در شهر کاظمین خبر داد و اعلام کرد: خوشبختانه در این انفجارها هیچ زائر ایرانی آسیب ندیده است و همگی در سلامت کامل به سر می‌برند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، محسن نظافتی از وقوع دو انفجار در شهر کاظمین خبر داد و اعلام کرد: خوشبختانه در این انفجارها هیچ زایر ایرانی آ... ادامه »
12
مراسم بزرگداشت شهدای منا در هتل رؤیا البشارة مکه مکرمه برگزار شد + عکس
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت و مسئولان این سازمان و بعثه مقام معظم رهبری در مراسم سوگواری و بزرگداشت شهدای فاجعه تلخ منا که در هتل جوار رؤیا البشارة مکه مکرمه برگزار شد، شرکت کردند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از مکه مکرمه، مهندس سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان شب گذشته (شنبه 11 مهرماه 94) با حضور در مراسم سوگوار... ادامه »
12
لیست گروه دوم جان باختگان حادثه منا که پیکرهای مطهر آنان به ایران انتقال یافت
چکیده: لیست اسامی گروه دوم جان باختگان حادثه منا که پیکرهای مطهر آنان به ایران انتقال یافت، بدین شرح اعلام می گردد: همچنین به اطلاع می رساند مرحومه زبیده میرزایی بنفشه تپه فرزند ابوالحسن از کاروان 38281 شهرستان گرگان استان گلستان، مرحوم سعید مسیبی فرزند قدرت الله از کاروان 31019 شهرستان اراک استان مرکزی و مرحومه صغری خلت آبادی فراهانی فرزند... ادامه »
12
مراسم استقبال از جانباختگان فاجعه منا / عکس
چکیده: مراسم استقبال از جانباختگان فاجعه منا صبح امروز شنبه در فرودگاه مهرآباد تهران برگزار شد.
12
انتقال پیکرهای زائران جان باخته منا به کشور سرعت می گیرد
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت از تسریع روند بازگشت پیکرهای جان باختگان فاجعه منا با همکاری دولت عربستان سعودی خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ، مهندس سعید اوحدی در گفتگو با خبر 14 سیما با اشاره به مشکلات پیچیده شناسایی و انتقال پیکرهای زائران جان باخته به کشور گفت: تا دیروز صدور مجوز برای انتقال اجساد روند اداری پیچیده یک روزه ... ادامه »
12
آغاز پاکسازی مکه پس از مناسک حج
چکیده: شهرداری مکه پس از پایان مراسم حج تمتع، پاکسازی اماکن مقدسه را آغاز کرده است. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شهرداری مکه طبق سنت هر ساله پس از اتمام مناسک مربوط به حج تمتع، مساجد و مکان‌های مقدسی که میزبان حجاج بودند را پاک‌سازی می‌کنند. جمع‌آوری زباله و پاکسازی این مناطق وسیع تا سیزدهم اکتبر ادامه خواهد داشت. شهردا... ادامه »
12
نظافتی: انفجار در کاظمین/زائران ایرانی در سلامت هستند
چکیده: مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: انفجارهای امروز کاظمین در مسیر زائران ایرانی نبوده است و زائران در سلامت کامل هستند. محسن نظافتی مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به وقوع انفجار در کاظمین گفت: خوشبختانه انفجار امروز کاظمین در مسیر زائران ایرانی نبوده است و زائران در سلامت کامل به سر میبرند. وی ... ادامه »
11
مراسم بزرگداشت شهدای منا در هتل جوار مشاعر مکه مکرمه برگزار شد + عکس
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت و مسئولان این سازمان و بعثه مقام معظم رهبری در مراسم سوگواری و بزرگداشت شهدای فاجعه تلخ منا که در هتل جوار مشاعر منا (1) مکه مکرمه برگزار شد، شرکت کردند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از مکه مکرمه، مهندس سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان عصر امروز (شنبه 11 مهرماه 94) با حضور در مراسم سوگواری و... ادامه »
11
از سوی معاون اول رئیس جمهور ؛ :

وظایف ستاد ویژه رسیدگی به حادثه منا ابلاغ شد

وظایف ستاد ویژه رسیدگی به حادثه منا ابلاغ شد
چکیده: اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، وظایف ستاد ویژه رسیدگی به حادثه منا را برای اجرا ابلاغ کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، انتقال پیکر جان باختگان به کشور و برنامه ریزی استقبال رسمی از آنها و رسیدگی به وضع مجروحین و انتقال آنها به کشور از جمله وظایف اصلی این ستاد بوده که در حال انجام است.... ادامه »
11
رئیس سازمان حج و زیارت خبر داد ؛:

سردخانه جده فقط به اجساد ایرانی اختصاص داده شد

سردخانه جده فقط به اجساد ایرانی اختصاص داده شد
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت با بیان این مطلب که سعودی‌ها قبول کردند دربحث مدارک لازم برای خروج پیکرها،به پاسپورت و نامه پلیس اکتفا کنند، گفت: سردخانه جده فقط به اجساد ایرانی اختصاص داده شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سعید اوحدی  در خصوص خروج پیکر جان باختگان حادثه منا اظهار کرد:  سعودی‌ها قبول کردند دربحث... ادامه »
11
پیکرهای قربانیان " قربان" به کشور بازگردانده شد؛:

سوگِ یک ملت پایِ پلکانِ هواپیما

سوگِ یک ملت پایِ پلکانِ هواپیما
چکیده: امروز همه قرارها عوض شد. قرار بود کوچه حاجیان از حج برگشته، پرشود از بنرهای "حجکم مقبول. قرار بود بوی اسپند کوچه‌های شهر را فرابگیرد و گوسفندانی جلوی پای حاجیان، قربانی شود اما نشد... امروز روز استقبال است... استقبال با آغوش‌های گرم از حاجیانِ خفته در کامِ مرگ... غبارِ غم‌بار مرگِ زائران مَلک خدا بر قلب همه‌ ما نشسته و زیر ... ادامه »
11
مراسم بزرگداشت شهدای منا در مکه و مدینه برگزار می شود
چکیده: سازمان حج و زیارت اعلام کرد: مراسم سوگواری و بزرگداشت شهدای منا فردا در مکه و مدینه برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت، مراسم سوگواری و بزرگداشت شهدای فاجعه منا عید قربان امسال ساعت 9:30 صبح فردا(یکشنبه 12 مهرماه) در محل بعثه مقام معظم رهبری در مکه مکرمه و مدینه منوره برگزار می شود. همچنین بر اساس اعلام دفتر مقام معظم رهبری، مر... ادامه »
11
برگزاری مراسم سوگواری جان باختگان فاجعه منا در هتل «رویا منی» مکه / عکس
چکیده: مراسم سوگواری جان باختگان فاجعه منا شب گذشنه (جمعه) با حضور رئیس سازمان حج و زیارت و دیگر مسئولان این سازمان در جمع داغدیدگان این حادثه غمبار در هتل «رویا منی» مکه برگزار شد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از مکه مکرمه، مهندس سعید اوحدی بهمراه جمعی از مسئولین این سازمان در مراسم سوگواری جان باختگان حادثه منا ... ادامه »
11
استقبال از شهداي فاجعه منا با حضور روساي سه قوه
چکیده: در مراسم اداي احترام به اين پيكرها رييس جمهوري، رييس مجلس شوراي اسلامي، رييس قوه قضاييه ، رييس دفتر رهبر معظم انقلاب، معاون اول رييس جمهوري، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي،رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران و جمعي نمايندگان مجلس و مقامات كشوري و لشگري حضور داشتند. به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، هواپيماي سعودي حامل پيكر مطهر 104 حاجي جانباخته فاجعه... ادامه »
11
اسامي روحانيان شهيد در فاجعه منا اعلام شد
چکیده: يكي از مديران بعثه‌ مقام معظم رهبري، اسامي روحانيون شهيد در فاجعه منا را اعلام و اظهار داشت: در اين حادثه شماري از روحانيون جان باختند يا مجروح شدند. حجت الاسلام والمسلمين حميد احمدي، مدير آموزش معاونت فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري در گفت وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج اظهار داشت: طبق آمار رسمي شماري از روحانيون در اين حادثه شهيد و يا م... ادامه »
صفحه 1 از 280اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين