|  ورود به سايت  |  جمعه 08 خرداد 1394
06
افزایش ظرفیت تمتع با کاهش 15 درصدی اعزام عوامل اجرایی
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت گفت: با کاهش 15 درصدی اعزام نیروی انسانی اجرایی به حج تمتع ظرفیت اعزام زائران به سرزمین وحی افزایش یافته است. «سعید اوحدی» رئیس سازمان حج و زیارت در گفت‌وگو با خبرنگار رفاهی باشگاه خبرنگاران با اشاره به کاهش اعزام نیروی اجرایی به تمتع اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توانستیم 15... ادامه »
06
تداوم کاهش 20 درصدی سهمیه حجاج در حج امسال
چکیده: وزير حج سعودي گفته است: امسال نيز تصميم مقامات كشورش مبني بر كاهش بيست درصدي تعداد حجاج كشورهاي جهان اسلام در موسم حج اعمال مي‌شود. به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، بندر حجار به پايگاه خبري مكه گفت: كاهش سهميه حجاج كشورهاي اسلامي در موسم حج امسال به نسبت ۲۰ درصد همانند سال‌هاي گذشته اعمال مي‌شود. وي افزود: ادامه طرح‌هاي توس... ادامه »
06
آغاز نام نویسی سفرهای عتبات ویژه ماه مبارک رمضان
چکیده: مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از نام نویسی بسته های سفر 14 و 23 شبه عتبات ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد. «محسن نظافتی» در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت گفت: همه ساله در نیمه اول ماه مبارک رمضان اعزام به عتبات به طور موقت قطع می شد و از نیمه دوم رمضان با شیب ملایمی اعزام ها را آغاز می کردیم، اما بدلیل 7 روزه ب... ادامه »
06
 زائران بالای 50 سال حج تمتع تحت معاینه دقیق پزشکی قرار می گیرند
چکیده: مدیر کل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت اعلام کرد: زائران بالای 50 سال از نظر پزشکی تحت معاینات و آزمایشات دقیق، قرار می گیرند. حسن سرخوش در این باره افزود: انجام معاینات دقیق از زائران یاد شده به دلایلی همچون بروز احتمالی برخی بیماری های بدون علایم خواهد بود.ضمن اینکه در زمان حاضر انجام معاینات پزشکی زائران حج تمتع امسال، آغاز شده ا... ادامه »
06
ارائه خدمات پزشکی به زائران عتبات در 6 درمانگاه
چکیده: معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر با اشاره به فعالیت ۶ درمانگاه این جمعیت در کربلا، نجف و کاظمین، تاکید کرد: بارها تولیت حرم حضرت امام حسین(ع) از خدماتی که پزشکان جمعیت هلال احمر به زائران ارائه می دهند، تقدیر و تشکر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به نقل از اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال... ادامه »
06
همایش کارگزاران زیارتی استان و راویان 8 سال دفاع مقدس قزوین برگزار شد
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قزوین در پی تفاهم نامه ای که مدیریت حج و زیارت استان قزوین با سپاه پاسداران استان در خصوص اعزام راوی با کاروانهای عتبات عالیات استان در سال 92 امضا نموده بود ، مدیریت حج و زیارت استان قزوین با همکاری سپاه صاحب الامر(عج) استان همایشی با عنوان (کارگزاران و راویان هشت دفاع مقدس) در سالن شهید مطهری سپاه صاحب ال... ادامه »
05
جلسه هماهنگی مدیران حج تمتع 94 آذربایجانغربی
چکیده: جلسه هماهنگی و انتخاب پزشکان کاروان های حج تمتع 94 با حضور مدیر استان، نماینده بعثه مقام معظم رهبری، مدیران کاروان های حج تمتع و دکتر اشرفی نماینده هیات پزشکی حج استان در محل حج و زیارت آذربایجان غربی برگزار شد. در این نشست که با همراهی رئیس مرکز آموزش و مدیرعامل شرکت مرکزی کارگزاران انجام شد، مسائل و مشکلات کاروان برای ارائه هرچه بهتر خدمات به... ادامه »
04
تقدیر از کارگزاران جانباز 8 سال دفاع مقدس استان قزوین
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قزوین به مناسبت ولادت قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز مدیریت حج و زیارت استان قزوین با برگزاری جشنی از 6 نفر از جانبازان 8 سال دفاع مقدس با اهدای لوح یابود و هدایایی تقدیر کرد. در این جشن که مدیر حج و زیارت استان، فرماندهی سپاه صاحب الامر (عج) استان، جمعی از مقامات استانی، کارگزاران ز... ادامه »
04
همایش ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد برگزار گردید
چکیده: بنا به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان یزد ، همابش ستاد بازسازی عتبات عالیات با حضور مدیر حج و زیارت استان ، مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان ، معاون ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و کلیه دفاتر خدمات زیارتی و مدیران راهنمای عتبات عالیات در سالن آمفی تئاتر دفتر حج و زیارت استان یزد برگزار گردید  در این همایش معنوی... ادامه »
04
تعداد حجاج به 5 میلیون نفر و تعداد عمره گزاران به 30 میلیون نفر افزایش می یابد
چکیده: وزير حج سعودي پيش بيني كرد: تعداد حجاج طي سال‌هاي آينده افزايش يابد و به طور مشخص در پنج سال آينده، تعداد حجاج به پنج ميليون نفر و تعداد عمره گزاران هم به حدود ۳۰ ميليون نفر خواهد رسيد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از البلاد، بندر بن محمد حجار گفت: وزارت آمادگي خود را براي استقبال از عمره گزاران در خلال ماه رمضان امسال به گونه اي تكم... ادامه »
04
مسجدالحرام براي گنجايش دو ميليون نفر توسعه مي يابد
چکیده: يك رسانه سعودي با اشاره به طرح توسعه حرم شريف مكي اعلام كرد: هدف از سه مرحله توسعه مسجدالحرام، در خود جاي دادن بيشترين تعداد زايران و نمازگزاران است تا ظرفيت آن پس از اتمام طرح به دو ميليون نمازگزار در آن واحد برسد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، عكاظ نوشت: سنگ بناي طرح توسعه مسجدالحرام در سال ۱۴۳۲ قمري ريخته شد كه بام ساختمان توسعه جديد مسجدالحر... ادامه »
04
اوحدی در همایش نمایندگان استانی مرکز پزشکی حج و زیارت: :

هيچ كشوري مانند ایران خدمات پزشكي به زائران خانه خدا ارائه نمي‌دهد

هيچ كشوري مانند ایران خدمات پزشكي به زائران خانه خدا ارائه نمي‌دهد
چکیده: اوحدي تصريح كرد: همانطور كه در جلسه شوراي عالي حج كه با حضور معاون اول رئيس جمهور برگزار شد، انسجام در خانواده حج و زيارت، صيانت از حقوق زائر و افزايش سطح كيفي خدمات به عنوان سه محور رئوس سياست‌هاي سازمان حج و زيارت اعلام شد، بر همين اساس هرچه شناخت ما نسبت به اين سه محور بيشتر شود به همان اندازه مي‌توان در انجام ماموريت‌ها موفق بود.... ادامه »
04
منا به مترو مكه وصل مي شود
چکیده: رسانه هاي سعودي گزارش دادند مترو مكه، منا را به قطار حرمين متصل مي كند. طرح مترو مكه مكرمه شامل احداث ايستگاه هاي توقف و ايستگاه هاي انتقال است، همچنين مترو مكه از چندين تقاطع عبور خواهد كرد، ايستگاه هاي توقف در دو طرف ها راه ها احداث مي شود. به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، پايگاه خبري مكه نوشت: مترو مكه، منا را به قطار حرمين متصل مي كند. خالد ... ادامه »
04
مصاحبه عوامل اعزامی به حج تمتع 94 استان آذربایجان غربی برگزار شد
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج و زیارت آذربایجان غربی ، در این مصاحبه که توسط  آقایان دکتر ندیری، رضایی، بابازاده،جلیلی و سلیمانی انجام می شد ، از عواملی که قصد عزیمت در سمت انتخابی را برای نخستین بار داشتند در حوزه های احکام و مناسک ، شرح وظایف ، شناخت جغرافیای عربستان و اطلاعات عمومی مصاحبه بعمل آمد
04
دیدار و تجلیل مدیر حج و زیارت استان آذربایجان غربی و هیات همراه از خانواده شهدا
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج و زیارت آذربایجان غربی، ماهروزاده مدیر حج و زیارت استان به همراه جمعی از کارگزاران با حضور در منازل خانواده تعدادی از شهدای استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ایشان از خانواده این عزیزان تجلیل و قدر دانی کردند.
صفحه 1 از 233اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين