|  ورود به سایت  |  یکشنبه 07 خرداد 1396

 
22
سرپرست سازمان حج و زیارت در مراسم گرامیداشت دهه فجر:

امروز به یمن انقلاب اسلامی، رهبری و شهدا هر روز بر اقتدار و عظمت کشور افزوده می شود

امروز به یمن انقلاب اسلامی، رهبری و شهدا هر روز بر اقتدار و عظمت کشور افزوده می شود

سرپرست سازمان حج و زیارت در مراسم گرامیداشت دهه فجر، انقلاب اسلامی ایران را خط بطلانی بر حکومت ستمشاهی، حضور استعمار و امپریالیزم در کشور و بریدن دست هایی که سرمایه های کشور را به تاراج می بردند، توصیف کرد. 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، حمید محمدی چهارشنبه شب در مراسم گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی که با حضور مسئولان، همکاران سازمان حج و زیارت، بعثه مقام معظم رهبری و شرکت های تابعه و خانواده های آنان برگزار گردید، گفت: انقلاب اسلامی ایران رویدادی است بی نظیر در طول تاریخ کشورمان، انقلاب شکوهمندی که با راهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در سال 42 آغاز و در 22 بهمن سال 57 به پیروزی رسید. 

سرپرست سازمان حج و زیارت در سخنانش یاد شهدای سال های مبارزه با رژیم ستمشاهی و همچنین شهدای سالهای دفاع مقدس که در مقابل دشمن متجاوز جانفشانی کردند و شهدای مدافع حرم که امروز در آنسوی مرزها جانشان را عاشقانه نثار می کنند تا امنیت و ثبات در کشور و منطقه پایدار بماند را گرامی داشت. 

آقای محمدی در ادامه گفت: کسانی که طعم تلخ دوران ظلم و ظلمت ستمشاهی را چشیده اند و روزهای پیروزی انقلاب را به یاد داشته و عظمت این پیروزی تاریخی را درک کرده اند، امروز در ایام گرامیداشت دهه فجر سر از پا نمی شناسند و وجد و نشاط وصف ناپذیری را تجربه می کنند. 

وی در سخنانش انقلاب اسلامی ایران را خط بطلانی بر حکومت ستمشاهی، حضور استعمار و امپریالیزم در کشور و بریدن دست هایی که سرمایه های کشور را به تاراج می بردند، توصیف کرد و گفت: آن سال ها حکومت ایران به نوکری برای قدرت های بزرگ تبدیل شده بود و عزت و عظمتی در کشور وجود نداشت و اگر امروز شرایط را با آن روزها مقایسه کنیم شکر گزار خواهیم بود که به یمن هدایت مدبرانه رهبری معظم انقلاب و جانفشانی شهدای گرانقدر هر روز بر اقتدار، عظمت، شکوه و استقلال کشور افزوده می شود. 

سرپرست سازمان حج و زیارت در این مراسم که با حضور فرزندان همکاران سازمان حج و زیارت و بعثه و شرکت های تابعه برگزار شده بود، تاکید کرد: باید تلاش کنیم تا در قالب برنامه های مختلف اهداف و ارزش های والای انقلاب اسلامی برای نونهالان و فرزندان این مرز و بوم تبیین و تشریح شود.

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (564)
گروه خبر: اخبار عمومی
کد خبر: 7585
  • امروز به یمن انقلاب اسلامی، رهبری و شهدا هر روز بر اقتدار و عظمت کشور افزوده می شود
  • امروز به یمن انقلاب اسلامی، رهبری و شهدا هر روز بر اقتدار و عظمت کشور افزوده می شود
  • امروز به یمن انقلاب اسلامی، رهبری و شهدا هر روز بر اقتدار و عظمت کشور افزوده می شود

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: