|  ورود به سایت  |  جمعه 30 تیر 1396

 

(آرشیو ماه مهر 1391)

28
همایش بزرگ امداد گران حج تمتع سال 91 برگزار شد
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به مکه مکرمه :همایش بزرگ امداد گران و امداد یاوران کاروان های حج تمتع سال 91 با شرکت 1200 نفر از فعالان این بخش و با حضور حجةالاسلام و المسلمین قاضی عسکر نماینده محترم ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی و همچنین حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت بعد از ظهر جمعه در سالن اجتماعات دا... ادامه »
28
با نظارت دوست خوبم حضرت حجت‌الاسلام دکتر موسوی، کارهای بسیار مهمی انجام شده است.
چکیده: با نظارت دوست خوبم حضرت حجت‌الاسلام دکتر موسوی، کارهای بسیار مهمی انجام شده است. به گزارش نشریه خبری – تحلیلی زائر نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی از بخش‌های مختلف ستاد مکه مکرمه بازدید کرد. در این دیدار مسئولین بخش های مختلف گزارشی از چگونگی فعالیت ها و عملیات اجرائی را ارائه دادند.نماینده ولی فق... ادامه »
28
در سومین نشست فوق العاده ستاد مکه با حضور خادم الحاج ایران اعلام گردید.

تاکنون 71500 زائر ایرانی وارد عربستان شده و پروازهای کسری برگشت تامین شد.

تاکنون 71500 زائر ایرانی وارد عربستان شده و پروازهای کسری برگشت تامین شد.
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به عربستان :سومین نشست فوق العاده ستاد مکه مکرمه با حضور کلیه اعضا و روسای مناطق و به ریاست مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت تشکیل شد.آقای دکتر موسوی در این جلسه در مقدمه ای کوتاه گفت: از زحمات و تلاش های همه شما عزیزان تقدیر و تشکر می کنم و نشست امروز را با حدیثی از رسول گرامی اسلام (ص) متبرک می نماییم .ای... ادامه »
28
عبادی مسئول واحد امداد ستاد مکه مکرمه :

همایش بزرگ امدادگران و امداد یاوران حج تمتع 91برگزار می شود.

همایش بزرگ امدادگران و امداد یاوران حج تمتع 91برگزار می شود.
چکیده: مکه مکرمه : حسین عبادی مسئول واحد امداد در گفتگویی کوتاه با خبرنگار حج نیوز اعزامی به عربستان گفت: همایش بزرگ امدادگران و امداد یاوران  کاروان های حج تمتع سال 91 ، امروز جمعه ساعت 15 بعد ازظهر در سالن اجتماعات دار الهادی و با سخنرانی حجةالاسلام و المسلمین دکترسیداحمد موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت و همچنین حجةالاسلام و المسلم... ادامه »
28
بازدید نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی از ستاد مکه مکرمه+گزارش تصویری
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز اعزامی مکه مکرمه :حجةالاسلام والمسلمین قاضی عسکر نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی از بخش های مختلف ستاد مکه مکرمه بازدید و در جریان آخرین اقدامات و برنامه های اجرایی ستاد بویژه ایام وقوف در مشاعر قرار گرفت.در طول این بازدید آقای رضایی معاون سازمان حج و زیارت و همچنین حبیبی تنها رییس ستاد مکه گزارشی از فعالیت ها ... ادامه »
27
خادم الحاج ایران در دیدار با صدها تن از حجاج اهل سنت :

حج بهترین فرصت برای بهشتی شدن است.

حج بهترین فرصت برای بهشتی شدن است.
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به مکه مکرمه :پیش از ظهر امروز پنج شنبه بمناسبت سالروز ازدواج مولای متقیان امام علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) آیین جشن باشکوهی در هتل الاصیل مکه با شرکت صدها تن از حجاج ایرانی اهل سنت منطقه گنبد و گرگان با حضور و سخنرانی حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت برگزارشد در این مراسم... ادامه »
26
بازديد مشاور رييس جمهور و رياست سازمان حج و زيارت
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامي به مکه مکرمه :صبح امروز چهارشنبه مشاور رييس جمهور و رياست سازمان حج و زيارت به همراه هياتي متشکل از معاونين و مديران سازمان در راستاي بررسي روند فعاليت مراکز خدماتي دو آشپزخانه مرکزي ابوجدايل و سالم واقع شهر مکه را مورد بازديد قرار داد و از نزديک در جريان چگونگي پخت و توزيع غذا همچنين کارکرد سردخانه قرار گرفت.در هنگام بازديد... ادامه »
26
اطلاعيه سازمان حج و زيارت در خصوص ثبت نام اينترنتي عتبات عاليات
چکیده: اطلاعيه سازمان حج و زيارت در خصوص ثبت نام اينترنتي عتبات عاليات (کاروانهای اعزامی از تاریخ 29/07/91 لغایت 24/08/91 ) با عرض پوزش و عذرخواهی بابت تاخیر بوجود آمده در زمان ثبت نام ، خواهشمند است قبل از قطعی نمودن ثبت نام موارد ذیل را بدقت مطالعه فرمائید : تذکرات مهم: 1- با توجه به اینکه فروش ارز از سوی بانک مرکزی بصورت نرخ مبادله ای می باشد، ... ادامه »
26
حضور مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت در ایستگاه جمرات
چکیده: به گزارش خبرنگار حج نیوز اعزامی به مکه مکرمه : حجة الاسلام و المسلمین دکتر سیداحمد موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت شب گذشته در ایستگاه جمرات مکه مکرمه که انتقال بخشی از زوار به بیت الله الحرام  در آن صورت می گیرد ،حضور یافت و از نزدیک در جریان نحوه تردد زائرین به مسجد الحرام قرار گرفت .در این ایستگاه مسئول مربوطه توضیحاتی پیرا... ادامه »
26
شما از مقربان درگاه الهی هستید برای ظهور آقا و عزت مقام معظم رهبری دعا کنید.
چکیده: به گزارش خبرنگار حج نیوز اعزامی به مکه مکرمه شامگاه سه شنبه حجةالاسلام و المسلمین دکتر سیداحمد موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت در راستای اطلاع از روند خدمات رسانی و رفاه کاروان جانبازان 8 سال دفاع مقدس از هتل محل استقراراین عزیزان بازدید و ضمن استماع دیدگاه آنان در خصوص رفاه بیشتر  و رفع پاره ای از مشکلات آنان بویژه جانبازان ن... ادامه »
25
مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت در جمع بازرسین :

خلاقیت و ابتکار رمز موفقیت در بازرسی هاست

خلاقیت و ابتکار رمز موفقیت در بازرسی هاست
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به مکه مکرمه : حجةالاسلام و المسلمین آقای دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت شامگاه روز دوشنبه مورخ 24 مهر در نشست بازرسین مستقر در مکه مکرمه حضور یافت.در این جلسه آقای دکتر موسوی ضمن برشمردن اهمیت امر بازرسی بیان داشت: مهمترین هدف و نکته بازرسی اینست که ما باید درصدد رفع مشکلات باشیم و درکنار نقاط... ادامه »
25
آیین حج امسال در کمال آرامش و بشکل روان برگزار خواهد شد.
چکیده:   نشست ستاد مکه مکرمه شب گذشته با شرکت مدیران ستاد و مسئولین مناطق در حضور حجةالاسلام و المسلمین آقای دکتر سیداحمد موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت تشکیل شد.در این جلسه مسئولین بخش های مختلف ستاد و روسای مناطق گزارشی از آخرین اقدامات بخش های مربوطه را ارائه نمودند.سپس آقای دکتر موسوی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و تلاش های مسئولی... ادامه »
25
اجرای وقوف اضطراری توسط مرکز پزشکی حج
چکیده: رییس ستاد عملیات حج 91 مرکز پزشکی حج و زیارت با بیان اینکه مقدمات و تمهیدات لازم برای برخی از زائران که به دلیل برخی بیماری‌ها نمی‌توانند به همراه کاروان‌هایشان اعمال حج را انجام دهند تعبیه شده است گفت: این اعمال در قالب وقوف اضطراری توسط مرکز پزشکی حج و زیارت انجام شده است. ... ادامه »
24
سازمان حج و زیارت بعنوان دستگاه نمونه فرهنگی کشور برگزیده شد
چکیده: به گزارش خبرنگار حج نیوز:سازمان حج و زیارت در جشنواره شهید رجایی سال 91 در میان دستگاههای فرهنگی بعنوان سازمان نمونه کشور برگزیده شد. سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی نامه ای به آقای دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت ضمن تقدیر و تشکر از وی و مجموعه مدیران و کارکنان این سازمان اعلام کرد: اکنون که به یاری خداوند سبحان د... ادامه »
24
بازدید مشاور رییس جمهور و رییس سازمان حج و زیارت از ستاد مکه مکرمه
چکیده: حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و رییس سازمان حج و زیارت در اولین روز  اقامت خود در مکه مکرمه واحدهای مختلف ستاد مکه را مورد بازدید قرار داد  و مدیران و کارکنان هر یک از بخش ها دیدار و گفتگو کرد .در این دیدار  مسئولین واحدها گزارشاتی از عملکرد خود را بهاطلاع رییس سازمان حج و  زیارت رساندند .آقای دکتر م... ادامه »
صفحه 2 از 7اولین   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  بعدی   آخرین