|  ورود به سايت  |  جمعه 23 بهمن 1394

حج تمتع

12
نمایندگان کمیته های استانی پیگیری فاجعه منا از تلاش های سازمان حج و زیارت برای رسیدگی به امور آسیب دیدگان تقدیر کردند
چکیده: نمایندگان کمیته های مردمی پیگیری فاجعه منا از شش استان کشور که روز یکشنبه برای دیدار با رئیس سازمان حج و زیارت به این سازمان آمده بودند، مراتب قدردانی خود از سازمان حج و زیارت را برای پیگیری امور شهدا و آسیب دیدگان این فاجعه تلخ و رسیدگی به مسائل  و مشکلات خانواده های داغدیده اعلام کردند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ... ادامه »
11
سرپرست حجاج ایرانی:شناسايي علل و عوامل وقوع حادثه منا  در حال پيگيري است
چکیده: نماينده ولي فقيه درديدار با نمايندگان كميته هاي مردمي پيگيري فاجعه منا تأكيد كرد : شناسايي علل و عوامل وقوع فاجعه منا را با استفاده از مطالب شاهدان عيني و حقوقدانان ورزيده پيگيري خواهيم كرد. نمايندگان كميته‌هاي مردمي پيگيري فاجعه منا از شش استان كشور صبح امروز  با سرپرست حجاج ايراني و رئيس سازمان حج و زيارت ديدار و درباره درخواست هاي خان... ادامه »
10
کتاب «بیماری‌های مزمن کلیوی در حج» تدوین شد
چکیده: معاون مرکز پزشکی حج و زیارت گفت: در راستای تدوین و تالیف کتب مربوط به حج و سفرهای زیارتی کتابی در خصوص «بیماری‌های مزمن کلیوی در حج» تدوین شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، پیرحسین کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس گفت: یکی از مهمترین بیماری‌های مزمن که درصدی از زائران به آن ... ادامه »
07
عمليات حج تمتع طبق برنامه زمان بندي شده دنبال خواهد شد
چکیده: سرپرست حجاج ايراني اعلام كرد: عمليات حج تمتع سال 95 طبق برنامه زمان بندي شده دنبال و ان شاءالله انجام خواهد شد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت به نقل از سایت حج  ، حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكردرنشست روز دوشنبه شوراي برنامه ريزي وهماهنگي بعثه مقام معظم رهبري تاكيد كرد عمليات حج تمتع سال آينده طبق برنامه زمان بندي شده اجرايي و... ادامه »
06
استاندار فارس در دیدار با خانواده جان‌باختگان منا::

اطلاع‌رسانی سازمان حج و زیارت در خصوص فاجعه منا مناسب بود

اطلاع‌رسانی سازمان حج و زیارت در خصوص فاجعه منا مناسب بود
چکیده: استاندار فارس گفت: حج نمایش عظیم بشری و ملت‌های‌ مسلمان است که دو پیام عمیق برابری و وحدت امت‌های اسلامی را در خود دارد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، محمدعلی افشانی یکشنبه 4 بهمن در جلسه دیدار رئیس سازمان حج و زیارت کشور با خانواده قربانیان حادثه منا در شیراز، گفت: در مناسک حج هیچکس بر دیگری برتری ندارد و ه... ادامه »
01
دیدار رئیس سازمان حج با خانواده شهدای فاجعه منا در مازندران
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت روز پنجشنبه با خانواده شهدای مظلوم فاجعه منا در مازندران دیدار و از آنان دلجویی کرد. به گزارش روابط عمومی مدیریت حج وزیارت  استان مازندران ، مهندس سعید اوحدی معاون محترم وزیر و  ریاست محترم حج وزیارت کشور پیش از ظهر پنجشنبه اول بهمن ماه در همایش تجلیل از خانواده‌های جان‌باختگان فاجعه منا که در ا... ادامه »
29
درصورت تامین امنیت زائران اعزام زائران به سوریه از سر گرفته می شود
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت گفت: درصورت تامین امنیت زائران اعزام زائران به سوریه از سر گرفته می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت مهندس سعید اوحدی روز گذشته(دوشنبه) در حاشیه مراسم دیدار با هیئت سوری گفت: در تفاهم نامه ای که پنج ماه پیش در سوریه امضا کردیم قرار شد پیوستی درخصوص برقراری امنیت زائران به آن اضافه و در تهران بررسی ش... ادامه »
25
رئیس سازمان حج : آخرین گروه از پیکرهای جان‌باختگان منا وارد کشور شد
چکیده: رییس سازمان حج و زیارت از انتقال 16 پیکر زائران باقیمانده ایرانی، جان‌باخته در فاجعه منا، به کشور خبر داد و اعلام کرد: با انتقال این پیکرها که شب گذشته به کشور صورت گرفت، دیگر هیچ جسد باقی‌مانده‌ای از فاجعه منا در عربستان وجود ندارد. سعید اوحدی با حضور در خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و دیدار با مدیرعامل و خبرنگاران این خبرگزاری،... ادامه »
22
پرونده مفقودان ايراني فاجعه منا بسته شد
چکیده: سرپرست حجاج ايراني اعلام كرد با شناسايي آخرين جانباخته ايراني مفقود فاجعه منا تمامي 461 جانباخته كشورمان شناسايي شدند . حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكردرنشست شوراي برنامه ريزي وهماهنگي بعثه مقام معظم رهبري ازشناسايي همگي مفقودان ايراني فاجعه منا خبر داد و گفت با تشخيص هويت آخرين پيكر، تمامي 461 جانباخته كشورمان دراين حادثه غمبارشناسايي شدند ... ادامه »
22
پيكرهاي 16جانباخته ايراني فاجعه منا به كشورمنتقل مي شود
چکیده: سرپرست حجاج ايراني درديداربا جمعي ازخانواده هاي جانباختگان فاجعه منااعلام كردجمهوري اسلامي ايران تنها كشوري است كه توانست تكليف تمامي مفقودان خود دراين فاجعه را روشن كند. نماينده ولي فقيه درامور حج و زيارت درديداربا جمعي ازخانواده هاي قربانيان فاجعه منا گفت جمهوري اسلامي ايران تنها كشوري است كه توانست تمامي 461 جانباخته ايراني اين حادثه تلخ را... ادامه »
21
انتقال پیکر آخرین گروه از جان باختگان فاجعه منا به کشور
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت گفت: پیکر آخرین گروه از جان باختگان فاجعه منا هفته آینده به ایران منتقل می شود. به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ مهندس سعید اوحدی در دیدار با بازماندگان و خانواده های قربانیان این فاجعه در فرمانداری شهرضا اظهار کرد: تا این لحظه پرونده شناسایی همه مفقودان فاجعه منا بسته شده است که البته این... ادامه »
20
دیدار رئیس سازمان حج و زیارت با خانواده های جان باختگان فاجعه منا در شهرکرد
چکیده: رئیس سازمان حج که بعد از ظهر امروزراهی استان چهار محال و بختیاری شده است، در مراسمی که بمنظور دیدار با خانواده جان باختگان فاجعه منا از این استان برگزار شد، با داغدیدگان ابراز همدردی کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سعید اوحدی که بعد از ظهر امروز- یکشنبه 20 دی ماه – راهی استان چهار محال و بختیاری شده است، در ... ادامه »
20
رئیس سازمان حج در جمع خانواده های جان باختگان فاجعه منا در شهرضا ::

در خصوص شناسایی پیکرهای 461 جان باخته ایرانی فاجعه منا به وعده خود عمل کردیم

در خصوص شناسایی پیکرهای 461 جان باخته ایرانی فاجعه منا به وعده خود عمل کردیم
چکیده: رئیس سازمان حج در جمع خانواده های جان باختگان فاجعه منا در شهرضا اعلام کرد: در حال حاضر پیکر های همه 461 جان باخته ایرانی فاجعه منا شناسایی شده است و در این خصوص به وعده خود عمل کرده ایم. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سعید اوحدی پیش از ظهر امروز – یکشنبه 20 دی ماه- در محل فرمانداری شهرستان شهرضا با خانواده 11 ت... ادامه »
20
نشست صمیمانه مهندس اوحدی با همکاران اداره حج و زیارت اصفهان
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت در سفر امروزش به استان اصفهان از اداره حج و زیارت این استان بازدید کرد و با همکاران این اداره دیداری صمیمانه داشت. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سعید اوحدی صبح امروز – یکشنبه 20 دی ماه- راهی استان اصفهان شد و پس از فاتحه خوانی بر مزار جان باختگان فاجعه منا در گلزار شهدای اصفهان، از ادا... ادامه »
20
حضور رئیس سازمان حج و زیارت بر مزار جان باختگان فاجعه منا در اصفهان
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت صبح امروز در گلزار شهدای اصفهان حضور یافت و بر مزار جان باختگان فاجعه منا اصفهان فاتحه خواند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سعید اوحدی صبح امروز – یکشنبه 20 دی ماه – در سفر یک روزه اش به استان اصفهان در ابتدای برنامه سفرش در گلزار شهدای اصفهان حضور یافت و ضمن قرائت فاتحه  بر... ادامه »
صفحه 1 از 114اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين