|  ورود به سايت  |  پنجشنبه 30 مرداد 1393

حج تمتع

29
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان حج و زیارت تأکید کرد: :

لزوم انتقال و اشتراک دانش و تجربه مدیریتی و اجرایی عملیات حج

لزوم انتقال و اشتراک دانش و تجربه مدیریتی و اجرایی عملیات حج
چکیده: معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان حج و زیارت در همایش اعضای ستادهای حج تمتع امسال بر لزوم انتقال و اشتراک تجربیات و دانش و اندوخته های علمی و عملی مدیریتی و اجرایی عملیات حج تأکید کرد و گفت : با استقبال از نظرات و پیشنهادات سازنده، زمینه برای بروز خلاقیت ها و نو آوری و ارتقای سطح خدمات فراهم خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان ح... ادامه »
28
همراه داشتن چه وسايلي براي حجاج ممنوع است؟
چکیده: رئيس پليس فرودگاهها گفت: حمل هر گونه زعفران، سنگ‌هاي قيمتي، قرص‌هاي كدئين دار، ترامادول و متادون در ايام حج تمتع به عربستان ممنوع است. به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت، سرهنگ حسن مهري روز يكشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مهمترين عمليات پليس فرودگاهها در زمان حج عمره بود كه از ۲۶ آذرماه سال گذشته در ۲۰ ايستگاه پروازي آغا... ادامه »
28
همايش نيروهاي ستادي حج ۹۳ برگزار شد
چکیده: همایش هم اندیشی مدیران ستادی و اعضای ستادهای حج تمتع 93 برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، همایش هم اندیشی مدیران ستادی و اعضای ستادهای حج تمتع 93 صبح دوشنبه 27 مردادماه با حضور نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی، رئیس سازمان حج و زیات، معاونین و مدیران سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری در جمع صم... ادامه »
28
اوحدی در همایش مدیرمجموعه های حج 93::

در حفظ حقوق زائران اجازه هیچگونه تسامحی نداریم

در حفظ حقوق زائران اجازه هیچگونه تسامحی نداریم
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت در همایش مدیران مجموعه های حج امسال با بیان اینکه اوج تجلی میزبانی از زائران در مجموعه های حج اتفاق می افتد، تأکید کرد: در حفظ حقوق زائران اجازه هیچگونه تسامحی نداریم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، «سعید اوحدی» روز دوشنبه در همایش مدیران مجموعه های حج 93 گفت:  زائران در حج هر مشکلی را که م... ادامه »
27
رئیس سازمان حج در همایش توجیهی اعضای ستادهای حج امسال عنوان کرد::

کاهش 20 درصدی عوامل ستادی در عملیات حج سالجاری

کاهش 20 درصدی عوامل ستادی در عملیات حج سالجاری
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت در همایش توجیهی اعضای ستادهای حج تمتع 93 بر حفظ حقوق زائران با شناخت درست از وظایف و مأموریت ها تأکید کرد و گفت: با کاهش عوامل ستادی در حج امسال تعدادی بیشتری از متقاضیان در صف اعزام به حج مشرف خواهند شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، «سعید اوحدی» پیش از ظهر امروز در همایش مدیران ستادی و اعضای س... ادامه »
26
آغاز صدور روادید زائران ایرانی حج تمتع
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت از آغاز صدور روادیدهای زائران ایرانی حج تمتع از فردا در کنسولگری های عربستان در تهران و مشهد خبر داد. سعید اوحدی در گفت و گو با فارس گفت: کارها و مقدمات لازم برای آغاز موسم حج انجام شده است و از فردا در تهران و مشهد صدور ویزاها آغاز می‌شود، همچنین برگزاری همایش‌های استانی نیز در سراسر کشور آغاز شده است که با ساخت... ادامه »
26
برگزاری همایش بزرگ زائرین حج تمتع استان خراسان جنوبی
چکیده: همایش بزرگ زائرین حج تمتع 93  استان خراسان جنوبی در عصر روز سه شنبه مورخ 93/5/28 برگزار میگردد. ابوالفضل نوفرستی مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی با اعلام این خبر افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته در راستـای آموزش و آشنـایی بیشتر حجـاج عزیز با منـاسک حـج و مسائل اجرایی سفر مقرر شده است جهت آشنایی این عزیران با مسائل فرودگاهی در زمان ورود ... ادامه »
25
از خدمات پزشكي عربستان استفاده خواهد شد
چکیده: رئيس مركز پزشكي حج و زيارت اعلام كرد: به جاي ارسال هزينه‌بر تجهيزات پزشكي و اضافه كردن كادر درماني بيشتر در موسم حج تمتع، از خدمات پزشكي دولت سعودي استفاده خواهد شد. سيدعلي مرعشي، رئيس مركز پزشكي حج و زيارت اعلام كرد: به دليل هزينه‌هاي زيادي كه خريد و ارسال تجهيزات پزشكي به زائران تحميل مي‌‌كرد مقرر شده است در اين زمينه از ام... ادامه »
25
سلامتي امانت است و نسبت به حفظ آن تعهد شرعي داريم
چکیده: حجت الاسلام و المسلمين قاضي عسكر نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت با اشاره به برخي آيات قرآن و روايات حفظ سلامتي را يك وظيفه شرعي دانست و بيان داشت: انسان تعهد دارد كه نسبت به امانت‌ها ي الهي وفادار باشد، و بحث سلامتي يكي از اين امانت‌ها است كه فرداي قيامت از ما سئوال خواهد شد چرا سلامتيمان را در معرض خطر قرار داده‌ايم. امام (ر... ادامه »
25
همایش کادر بیمارستانی حج تمتع 93 در تهران برگزار شد/گزارش تصویری
چکیده: همایش کادر بیمارستانی حج تمتع 93 روز پتجشنبه 23 مردادماه در تهران برگزار شد. همایش یک روزه کادر بیمارستانی حج تمتع سال 93 روز پنجشنبه 23 مردادماه با حضور نماینده محترم ولی فقیه در امور حج و زیارت، رئیس سازمان حج ، رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت و جمعی از مسئولین سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری و مرکز پزشکی حج و زیارت و با حضور پزشکان کادر بیم... ادامه »
23
رئیس سازمان حج در همایش کادر بیمارستانی حج 93 خبر داد: :

حجاج ایرانی کمترین مراجعه به بیمارستانهای سعودی را دارند

حجاج ایرانی کمترین مراجعه به بیمارستانهای سعودی را دارند
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه خدمات پزشکی به زائران ایرانی در حج منحصر به فرد است و حجاج ایرانی کمترین مراجعه به بیمارستان های سعودی را دارند، از استفاده از تلفن همراه ویژه با امکان تماس آسان با پزشک معتمد مرکز پزشکی حج و زیارت خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، سعید اوحدی در همایش کادر بیمارستانی حج تمتع سال 93 گفت: ... ادامه »
22
اسامي روزهاي هفته حج ۹۳ اعلام شد::

اسامي روزهاي هفته حج ۹۳ اعلام شد

اسامي روزهاي هفته حج ۹۳ اعلام شد
چکیده: اسامي روزهاي هفته حج امسال كه با شعار «حج؛ معنويت، خودباوري و اتحاد اسلامي» نامگذاري شده از سوي حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت اعلام شد. به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت، حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت اسامي روزهاي هفته حج سال ۱۳۹۳ از پنج شنبه ۶ شهريورماه تا چهارشنبه ۱۲ شهريور ماه را اعلام ك... ادامه »
22
نشست مديران كاروان‌هاي حج ايرانيان خارج از كشور
چکیده: نشست مديران كاروان‌هاي حج ايرانيان خارج از كشور با حضور نماينده ولي فقيه و سرپرست حجاج ايراني و رياست سازمان حج و زيارت در بعثه‌ مقام معظم رهبري تشكيل شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، نشست مديران كاروان‌هاي حج ايرانيان خارج از كشور با حضور حجت‌الاسلام والمسلمين سيدعلي قاضي عسكر، نماينده ولي فقيه و سرپرست حجا... ادامه »
22
رئیس سازمان حج و زیارت عنوان کرد::

حضور ایرانیان مقیم خارج از کشور در حج یک فرصت است

حضور ایرانیان مقیم خارج از کشور در حج یک فرصت است
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت در جلسه هم اندیشی با مدیران گروه های زائران ایرانی مقیم خارج از کشور، حضور این گروه از هموطنان در حج را ظرفیتی بزرگ خواند و بر آشنایی مدیران این گروه با تحولات منطقه و جایگاه تأثیرگذار جمهوری اسلامی در جهان در راستای آگاهی بخشی به زائران تأکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، سعید اوحدی صبح امروز در جلسه... ادامه »
21
هدف را كار براي خدا و خدمت به ضيوف الرحمان قرار دهيد
چکیده: نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت در جمع پزشكان حج تمتع ۹۳ اظهار داشت: خدمت به زائران و ضيوف الرحمان يك وظيفه ديني است و شما عزيزان آن را هدف اصلي حركت خود قرار دهيد. اگر اين مسئله از ابتدا برايتان حل شد، به طور طبيعي به بركات حج دست پيدا خواهيد كرد. به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكر در همايش پزشكي حج تمتع... ادامه »
صفحه 1 از 51اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين