|  ورود به سايت  |  دوشنبه 06 بهمن 1393

حج تمتع

06
12 بهمن اولویت های جدید حج تمتع اعلام می شود/ ظرفیت 55 درصد کاروان های حج تکمیل شد
چکیده: مدیرکل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت از تکمیل ظرفیت 55 درصد کاروان های حج تمتع خبر داد و اظهار داشت: در صورتی که ظرفیت برخی کاروان های حج تمتع تا 12 بهمن ماه تکمیل نشود، اولویت جدید حج تمتع اعلام خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ، «حسن سرخوش» افزود: طبق برنامه ریزی اعلام شده امروز - یکشنبه، پن... ادامه »
05
مطالبات رهبر انقلاب درخصوص تحول برنامه‌هاي فرهنگي دراولويت قرار گيرد
چکیده: نماينده بعثه‌ مقام معظم رهبري در مكه مكرمه، در ديدار رييس سازمان حج وزيارت كشورمان به اهميت برنامه‌هاي فرهنگي اشاره كرد و با اشاره به مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامي در اين خصوص، تحول برنامه‌هاي فرهنگي را از اولويت‌هاي عمره مفرده برشمرد و خواستار توجه هر چه بيشتر مسؤولان در اين باره شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و ز... ادامه »
05
برگزاری جلسه هماهنگی مدیران کاروان های تمتع 1394 استان مرکزی
چکیده: جلسه هماهنگی مدیران کاروان های حج تمتع استان مرکزی در روز شنبه چهارم بهمن ماه جاری با حضور مدیران کاروان و مدیر حج و زیارت استان در محل دفتر مدیریت حج و زیارت استان مرکزی برگزارشد. در این جلسه دل پاک مدیر حج و زیارت استان ضمن عرض تبریک به خاطر توفیق خدمتگزاری به زائرین بیت الله الحرام آماری از تعداد کاروان های اختصاص یافته به استان ارائه داد. وی ا... ادامه »
05
اوحدی در جلسه توجیهی روحانیون کاروان های عمره در مدینه : :

نقش روحانیون کاروان ها در اعتلای معنوی زائران نقشی مؤثر و غیرقابل انکار است

نقش روحانیون کاروان ها در اعتلای معنوی زائران نقشی مؤثر و غیرقابل انکار است
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت در همایش توجیهی روحانیون کاروان های عمره در مدینه منوره با اشاره به اینکه ثبت نام در کاروان های حج سال آینده از روز گذشته آغاز شده، گفت: هم‌اکنون 7 ماه زمان برای آموزش حجاج وجود دارد که انتظار می‌رود روحانیون محترم فرصت موجود را مغتنم شمرده و زائران را جهت حضور در اجتماع عظیم حج آماده کنند. به گزارش پایگاه اطلاع... ادامه »
04
امضای تفاهم نامه حج 94 تا پایان این هفته / سهمیه حج سال آینده همانند امسال است
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به دیدارش با وزیر حج عربستان گفت:  تفاهم نامه حج سال 94 تا پایان هفته به امضاء خواهد رسید و با توجه به محدودیت فضای مسجدالحرام ، احتمال افزایش سهمیه اعزام حجاج ایرانی وجود ندارد. 'سعید اوحدی' که در رأس هیئت ایرانی به عربستان سفر کرده است، در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت در خصوص روند ... ادامه »
04
دیدار رئیس سازمان حج و تیم همراه با نماینده بعثه مقام معظم رهبری در مکه
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت و تیم همراه پیش از ظهر جمعه با حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبدخدایی نماینده بعثه مقام معظم رهبری در مکه مکرمه دیدار و پیرامون مسائل حجاج و عمره گزاران بحث و تبادل نظر کردند.
04
رئیس سازمان حج و زیارت وارد مدینه منوره شد
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان که برای دیدار با وزیر حج عربستان عازم این کشور شده ، عصر امروز از مکه مکرمه عازم مدینه منوره شد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سعید اوحدی که در رأس هیئتی ایرانی به عربستان سفر کرده است، عصر امروز در سومین روز سفرش به عربستان از مکه مکرمه عازم مدینه منوره شد. بر اساس این گزارش ر... ادامه »
03
 آغاز نام نویسی در کاروان های حج در 4 استان کشور از امروز
چکیده: سازمان حج و زیارت اعلام کرد: نام نویسی در کاروان های حج سال 1394، از روزهای سوم، چهارم و پنجم بهمن ماه بر اساس استان محل سکونت زائران آغاز خواهد شد.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، بر اساس اعلام روابط عمومی این سازمان، نام نویسی از متقاضیان دارای سند اولویت دار حج در کاروان های حج تمتع 94 بر اساس استان محل سکونت زائران از روزه... ادامه »
03
اولین جلسه هماهنگی با مدیران حج 94 استان سمنان برگزار شد
چکیده: اولین جلسه هماهنگی نحوه ثبت نام و اعزام زائران حج 94 استان سمنان با حضور مدیران و مدیر مجموعه استان و مسئول مرکز آموزش در سالن کنفرانس حج و زیارت استان سمنان در تاریخ 2 11 93 برگزار گردید . در ابتدای این جلسه اسمعیلی مدیر حج و زیارت استان ضمن عرض تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر اعلام کرد :ثبت نام تمتع استان سمنان با اختصاص 6 کاروان به ظرفیت... ادامه »
03
دیدار رئیس سازمان حج و زیارت و وزیر حج عربستان / گزارش تصویری
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت پیش از ظهر امروز (پنج شنبه) با وزیر حج عربستان دیدار و گفت و گو کرد.
03
برگزاری اولین نشست مدیران حج تمتع 94 استان چهارمحال و بختیاری
چکیده: مدیران حج تمتع سال 94 استان چهارمحال و بختیاری اولین جلسه هماهنگی خود را در تاریخ 2/11/93 ساعت 9 صبح روز پنجشنبه در محل حج و زیارت استان برگزار نمودند. حجت الاسلام اسماعیلی نماینده بعثه مقام معظم رهبری در ابتدا درخصوص ابعاد معنوی حج و توفیق خدمت گزاری به ضیوف الرحمن مطالبی را بیان نموده و انتظارات بعثه مقام معظم رهبری از مدیران را جهت... ادامه »
03
اولین جلسه توجیهی مدیران کاروانهای حج تمتع استان مازندران برگزار شد.
چکیده: روابط عمومی حج وزیارت مازندران اعلام کرد ،اولین جلسه توجیهی مدیران حج تمتع استان با حضورساداتی  مدیر حج وزیارت استان ،حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا نوربخش از نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری ،شاهنوری رئیس دانشگاه علمی کاربردی وهمکاران بخشهای مختلف اداری حج وزیارت استان در تاریخ 93/11/02با تکیه بر مسائل ذیل برگزارگردید: 1- تکریم ارباب ر... ادامه »
03
رئیس سازمان حج و زیارت با وزیر حج عربستان دیدار کرد
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت پیش از ظهر امروز با وزیر حج عربستان دیدار کرد. به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به مکه مکرمه، 'سعید اوحدی' رئیس سازمان حج و زیارت که در رأس هیئتی ایرانی به عربستان سفر کرده است، امروز (پنج شنبه) در دومین روز سفرش به این کشور با دکتر'بندر بن حجار' وزیر حج عربستان سعودی دیدار و گفتگو کرد. ب... ادامه »
03
دیدار رئیس سازمان حج و زیارت و رئیس مؤسسه مطوفین حجاج ایران
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت کشور و تیم همراه که به عربستان سفر کرده اند، ظهر امروز با رئیس و اعضای مؤسسه مطوفین حجاج ایرانی دیدار و گفتگو کردند. به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به مکه مکرمه، مهندس اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت و تیم همراه در دومین روز از سفر خود به عربستان، ظهر امروز(پنج شنبه) با دکتر طلال قطب رئیس مؤسسه ... ادامه »
02
دومین جلسه مدیران حج 94 استان قزوین برگزار شد
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قزوین: دومین جلسه هماهنگی مدیران حج 94 استان قزوین با حضور مدیران حج و مدیریت حج و زیارت استان در مورخ 93/11/1 در دفتر مدیریت حج و زیارت قزوین برگزار گردید. در این جلسه ابتدا کلانتری مدیر حج و زیارت استان قزوین ضمن توصیه به تعامل و همکاری مدیران حج با یکدیگر بیان داشت: ما بایستی با همکاری و همدلی رضایت حداکثری... ادامه »
صفحه 1 از 69اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين