|  ورود به سايت  |  دوشنبه 03 آذر 1393

عمره مفرده

02
نام نویسی از اولویت های تا 600 در کاروان های اعزامی به عمره در آذرماه
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت اعلام کردند: دارندگان اسناد ثبت نامی عمره مفرده تا اولویت 600 می توانند در ظرفیت خالی کاروان های اعزامی آذرماه به عمره مفرده ثبت نام کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، 'سعید اوحدی' در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: با توجه به وجود ظرفیت های خالی در کاروان های عمره اعزامی در آذرماه همه دارندگان اسناد ودیعه گذ... ادامه »
02
برگزاری جلسه هماهنگی عملیات عمره کارگزاران با مدیر حج و زیارت استان چهارمحال و بختیاری
چکیده: با عنایت به شروع عملیات عمره 93-94 جلسه هماهنگی کارگزاران زیارتی استان چهارمحال و بختیاری با حضور آقابزرگی مدیر حج و زیارت استان و حجت الاسلام اسماعیلی نماینده بعثه مقام معظم رهبری در سالن کنفرانس حج و زیارت استان در تاریخ 28 آبانماه و با حضور کارشناسان رایانه ، ثبت نام و اعزام و مسئول امور مالی برگزار گردید، در این جلسه آقای اسماعیلی ضمن عرض تس... ادامه »
29
دومین جلسه توجیهی عمره 94-93 دفتر حج و زیارت استان یزد برگزار گردید
چکیده:  دومین جلسه توجیهی عمره 94-93 با حضور مدیران دفاتر خدمات زیارتی استان در محل سالن آمفی تئاتر دفتر حج و زیارت استان یزد برگزار گردید بر اساس گزارش روابط عمومی دفتر حج و زیارت استان یزد شریفی مدیرحج و زیارت استان در این جلسه پیرامون ثبت نام زائرین در کاروانهای عمره گفت: در مرحله اول ثبت نام تعداد 8000 نفر زائر در قالب 56 کاروان به استان اختصاص ... ادامه »
29
جلسه مشترک مدیران عامل شرکت ها و دفاتر خدمات زیارتی استان کردستان برگزار شد.
چکیده:   به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان کردستان جلسه مشترک مدیران عامل شرکت ها و دفاتر خدمات زیارتی با موضوع تخصیص گروههای مرحله اول عمره مفرده ، ثبت نام در سامانه سماح (پیاده روی اربعین حسینی) و بررسی مسایل جاری روز چهار شنبه بیست و هشتم آبانماه سال جاری در محل مدیریت حج و زیارت استان کردستان برگزار شد .مدیر حج و زیارت استان کردستان... ادامه »
28
تأیید نهایی گروه شرط ثبت نام در کاروان های عمره
چکیده: ثبت نام در کاروان های عمره در روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه منوط به تأیید نهایی شدن گروه های تشکیل شده در سامانه فاخر می باشد. حسن سرخوش مدیرکل برنامه ریزی ، پذیرش و اعزام اعلام کرد: سرگروه ها در اسرع وقت با مراجعه به سامانه فاخر نسبت به تأیید نهایی گروه خود اقدام فرمایند و بدون تأیید نهایی امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت. سرخوش با اشاره به ضرو... ادامه »
28
چکیده: مراسم استقبال از مهندس اوحدی ریاست سازمان حج و زیارت در فرودگاه ایلام که باحضور مسئولین ارشد استان و کارگزاران انجام گرفت ، مهندس اوحدی پس از این مراسم جهت ادای احترام به مقام شامخ شهدای ایلام در مزار شهدای حضور پیداکرده وضمن ادای احترام وقرائت فاتحه بار دیگر با آرمانهای مقدس امام خمینی ره بنیانگزار کبیر انقلاب و شهدای شامخ تجدید بیعت نمودند.
28
جلسه توجيهي، آموزشي عملیات عمره استان خراسان رضوی برگزار گرديد
چکیده: روابط عمومي حج و زيارت استان خراسان رضوی گزارش داد: جلسه  توجيهي ، آموزشي ثبت نام عمره مرحله اول ويژه کارکنان حج و زيارت و نهادهاي همکار امروز صبح چهارشنبه  در محل نمازخانه حج و زيارت استان برگزار گرديد. در اين جلسه مجردي مدیر حج و زیارت استان خراسان رضوی ضمن بيان مطالب لازم در خصوص  عمره سالجاري احترام به حقوق زائرين را از همکا... ادامه »
28
اعلام زمان نام نویسی در کاروان های عمره به تفکیک استان ها
چکیده: اطلاعیه سازمان حج و زیارت درخصوص نحوه ثبت‌نام و تشرف در مرحله اول عمره‌مفرده 94-93 (1436 ه.ق) منتشر شد. متن اطلاعیه سازمان حج و زیارت در خصوص ثبت نام در کاروان های مرحله اول عمره 94-93 بدین شرح است: بااستعانت از خداوند متعال و برابر برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، پیرو اطلاعیه‌های قبلی، ثبت‌نام متقاضیان دارای ا... ادامه »
27
20 آذر؛ نخستین پرواز زائران عمره 93 از فرودگاه بندرعباس
چکیده: مدیر حج وزیارت هرمزگان گفت: عملیات اعزام زائران بیت‌الله الحرام از فرودگاه بین‌المللی بندرعباس، زودتر از سال‌های گذشته در نیمه دوم ماه صفر آغاز می‌شود. به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، امان الله ماندگاری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عملیات عمره 93 زائران هرمزگانی از 20 آذر ماه امسال به مقصد مدینه منوره آغاز می‌شود.... ادامه »
27
برگزاری جلسه هماهنگی عملیات عمره 93-94 کارگزاران با مدیر حج و زیارت استان سمنان
چکیده: با عنایت به شروع عملیات عمره 93-94 دومین جلسه هماهنگی کارگزاران زیارتی استان سمنان با حضور اسمعیلی مدیر حج و زیارت استان در سالن جلسات دفتر حج استان در تاریخ 27 آبان ماه و با حضور کارشناسان رایانه ، ثبت نام و اعزام و مسئول حراست برگزار گردید، در این جلسه آقای اسمعیلی ضمن تشریح عملیات عمره در پیش رو و تغییرات به وجود آمده در سامانه ثبت نام و اعزام... ادامه »
25
آزمون مرحله دوم انبارداری شمالغرب کشور در تبریز برگزار شد
چکیده: مرحله دوم آزمون انبارداری روز جمعه مورخ 93.8.23 راس ساعت 15 با حضور 112 نفر شرکت کننده از منطقه شمالغرب کشور در تبریز برگزار شد. ادامه »
25
دومین آزمون انبارداری هتلهای عمره 93-94 در شهرستان بیرجند برگزار گردید.
چکیده: دومین آزمون سراسری انبارداران هتلهای عمره 93- 94 در روز جمعه مورخ 93/08/23 راس ساعت 15 در محل هنرستان ابتکار بیرجند برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی حج و زیارت خراسان جنوبی در این آزمون تعداد 41 نفر از  افرادی که موفق به شرکت درآزمون قبلی نگردیده یا حد نصاب لازم را جهت قبولی کسب ننمودند شرکت داشتند. شایان ذکر است نفراتی که در این آز... ادامه »
22
مصاحبه عوامل اجرایی عمره و عتبات استان سمنان
چکیده: مصاحبه عوامل اجرایی عمره و عتبات کارگزاران استان سمنان در محل حج و زیارت استان و با حضور بیش از 40 نفر از عوامل اجرایی برگزار شد ، برابر گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان سمنان این مصاحبه به جهت آمادگی لازم جهت شروع عملیات عمره در پیش رو و اعزامهای عتبات تا پایان سال بخصوص اربعین حسینی بوده است بر اساس این گزارش افرادی که در این مصاحبه نمره قبو... ادامه »
22
«راهنمای ثبت تقاضای تشرف به عمره و نحوه تشکیل گروه» منتشر شد
چکیده: سازمان حج و زیارت به متقاضیان اعزام به عمره توصیه کرد: پیش از اقدام به ثبت تقاضا در سامانه مذکور و اقدام به گروه بندی حتماً «راهنمای ثبت تقاضای تشرف و نحوه تشکیل گروه» را مطالعه نمایند. روابط عمومی سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه ای اعلام کرد: متقاضیان اعزام به عمره 94-93 از چهاردهم آبان ماه به مدت 10 روز فرصت دارند تا با مراجعه به سا... ادامه »
21
جلسه هماهنگی مدیران ثابت هتل های عمره  استان مرکزی برگزار شد.
چکیده: جلسه هماهنگی امور هتل های عمره وانتخاب مدیران هتل روز سه شنبه بیستم آبان ماه با حضور مدیر حج و زیارت استان و متقاضیان مدیریت ثابت هتل در عمره آتی برگزار شد . در این جلسه دل پاک معیار های انتخاب مدیران را تجارب کاری ، میزان تحصیلات و ارزشیابی دوره های قبل عنوان نمود و گفت تعداد8 نفر از 18 متقاضی انتخاب شده اند و به جهت ارتقاء کیفیت خدمات ارائه ... ادامه »
صفحه 1 از 40اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين