|  ورود به سايت  |  جمعه 03 مرداد 1393

عمره مفرده

01
رئیس سازمان حج و زیارت خبر داد::

تدابیر جدید برای تامین ارز زائران خانه خدا

تدابیر جدید برای تامین ارز زائران خانه خدا
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت از تدابیر جدید برای تامین ارز زائران خانه خدا خبر داد و گفت: 500 میلیون دلار ارز بابت هزینه های ارزی زائران آزاد از «بانک اسلامی توسعه» آزاد شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ، سعید اوحدی روز گذشته در آیین تودیع و معارفه مدیر حج و زیارت استان آذربایجان شرقی گفت: با توجه نامگذاری امسال از سو... ادامه »
31
صحن جدید مسجدالحرام در مکه مکرمه افتتاح شد
چکیده: صحن جدید و زیبای مسجدالحرام در مکه مکرمه با حضور مدیرکل امور حرمین شریفین افتتاح و زائران عمره گزار در ماه مبارک رمضان از این مکان جدید بازدید کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، بخش های جدید التاسیس مسجدالحرام معروف به توسعه ملک عبدالله مورد بهره برداری قرار گرفت. طرح توسعه جدید مسجدالحرام از سال گذشته آغاز شده و تا دو سال دیگر ادامه خواهد ... ادامه »
30
با اقدامات کارشناسی و آسیب شناسی خدمات؛:

تلاش برای ارائه بهترین خدمات اسکان به زائران و حجاج

تلاش برای ارائه بهترین خدمات اسکان به زائران و حجاج
چکیده: روابط عمومی سازمان حج و زیارت ضمن استقبال از نقطه نظرات سازنده و کارشناسی در واکنش به خبری با تیتر«اسکان حجاج ایرانی در مسافرخانه هایی به نام هتل» درج شده در یکی از روزنامه ها اعلام کرد: هتل های محل اسکان حجاج و زائران ایرانی از میان بهترین هتل های مکه و مدینه انتخاب شده و نظارت لازم و مستمر بر حسن عملکرد آنان انجام می گیرد. به گزارش... ادامه »
26
بازگشت آخرین گروه از عمره گزاران ایرانی به کشور
چکیده: آخرین گروه از عمره گزاران ایرانی ساعت 3 بامداد روز جمعه فرودگاه جده را به مقصد اصفهان ترک می کنند و بدین ترتیب پرونده عملیات عمره پس از 7 ماه بسته خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت،  آخرین گروه از عمره گزاران ایرانی که در قالب سفرهای 21 روزه رمضانیه به عمره اعزام شده بودند، ساعت 3 بامداد روز جمعه با پرواز شرکت هواپیمای... ادامه »
26
ورود شش ميليون و ۳۰۰ هزار عمره‌گزار به سرزمين وحي
چکیده: وزير حج عربستان در يك اظهارنظر جديد، آمار رسمي و نهايي عمره گزاران موسم امسال را بيش از شش ميليون نفر اعلام كرد و اظهار داشت: تعداد آمار اعلام شده نسبت به موسم سال گذشته، يك ميليون نفر افزايش نشان مي‌دهد. بندر حجار، وزير حج عربستان در يك اظهارنظر جديد، آمار رسمي و نهايي عمره گزاران موسم امسال را اعلام كرد و افزود: كرد هيچ يك از عمره گزاران ... ادامه »
25
افزایش 2/2 برابری ظرفیت عمره گزاران مازندرانی درسال 93-92
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج وزیارت مازندران سید حبیب اله ساداتی مدیرحج وزیارت استان مازندران طی گفتگو با واحد مرکز خبر صدا وسیمای مازندران ضمن اعلام پایان عملیات عمره مفرده سال 93-92 هجری شمسی و1435 هجری قمری به تشریح جزئیات عملیات فوق بشرح ذیل پرداخت: ادامه »
24
گیت الکترونیک در ورودی های مسجدالحرام نصب می شود
چکیده: فرمانده پلیس مکه مکرمه و فرمانده یگان امنیتی عمره، از نصب گیت های الکترونیک در مسجدالحرام برای بازرسی و جلوگیری از ورود اشیای تیز و برنده خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به نقل از سایت حج ، «عبدالعزیز بن عثمان الصولی» گفت: زمانیکه جمعیت زائران به اوج می رسد، بازرسی کاری دشوار است، زیرا سبب مانع تراشی در برابر حرک... ادامه »
23
دلايل كاهش تعداد حجاج و عمره‌گزاران اعلام شد
چکیده: برخي از مسئولان وزارت حج عربستان اعلام كردند كاهش تعداد حجاج و عمره گزاران يك مساله استثنايي بوده و در راستاي منافع عمومي با توجه به اجراي طرح توسعه تاريخي و براي جلوگيري از ازدحام و حفظ سلامتي و امنيت ضيوف الرحمن اعم از حجاج و عمره گزاران صورت گرفته است. به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حسين بن ناصر الشريف از معاونان وزارت حج عربستان در گفتگو با... ادامه »
23
بازگشت آخرین گروه از عمره گذاران هرمزگانی به کشور
چکیده: به گزارش روابط عمومی مدیریت حج و زیارت استان هرمزگان آخرین گروه از عمره گذاران هرمزگانی که در اول تیرماه جهت انجام عمره رمضانیه مشرف شده بودند ، ساعت 5 صبح امروز دوشنبه 23مرداد ماه با یک فروند پرواز 747 خطوط داخلی کشورمان به بندرعباس بازگشتند. این گروه از عمره گذاران که شامل سه کاروان و به تعداد 435 نفر زائر بودند مدت 10 روز در مدینه منوره و 12 رو... ادامه »
21
مرحله سوم توسعه مطاف سال آينده تكميل مي‌شود
چکیده: يك مقام مسئول سعودي از اجرا و تكميل مرحله سوم طرح توسعه صحن طواف در سال آينده هجري قمري خبر داد و اظهار داشت:با اجراي اين طرح، ظرفيت مطاف به ۱۰۵ هزار نفر در ساعت افزايش مي‌يابد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج ، مدير دانشگاه ام القري اعلام كرد: مرحله دوم طرح توسعه صحن طواف امسال به پايان مي‌رسد و مرحله سوم اين طرح بزرگ هم سال ۱۴۳۶ هجري ... ادامه »
21
شمارش معکوس برای پایان عملیات عمره
چکیده: آخرین گروه از  زائران ایرانی عمره 93-92 پنجشنبه 26 تیرماه به کشور باز می گردند و پرونده عملیات عمره جاری پس از گذشت هفت ماه بسته خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، عملیات عمره جاری که از 26 آذرماه سال گذشته آغاز شده، با بازگشت آخرین گروه از عمره گزاران ایرانی در روز پنجشنبه 26 تیرماه به پایان خواهد رسید. بر اساس ا... ادامه »
20
آخرين كميل و ندبه ايرانيان در مكه مكرمه برگزار شد
چکیده: آخرين مراسم دعاي پرفيض كميل و ندبه شب گذشته و صبح امروز جمعه با حضور گسترده و باشكوه زائران عمره گزار ايراني در سرزمين وحي برگزارشد، شب گذشته هتل دارهادي مكه مكرمه ميزبان عاشقان و زائران حرم امن الهي بود كه استان‌هاي مختلف كشورمان در سرزمين وحي دورهم جمع شده بودند تا نداي «يارب يارب يارب» سردهند. شب جمعه، شب زيارتي حضرت سيدالشهد... ادامه »
17
مدينه از حضور زائران ايراني خالي شد
چکیده: همزمان با اعزام آخرين كاروان زائران ايراني از مدينه منوره به مكه مكرمه، بارديگر شهر پيامبر اكرم (ص) خالي از ايرانيان شد و از امروز هيچ زائري از ايران در قبرستان بقيع‌ و مسجدالنبي و حرم نبوي حضور ندارد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، آخرين كاروان زائران ايراني در مدينه منوره با نزديك شدن به پايان عمليات عمره، پس از مُحرم شدن ... ادامه »
16
سرپرست حجاج ايراني در ديدار با رئيس سازمان دانش آموزي عنوان كرد::

نقاط قوت و ضعف عمره دانش آموزي شناسايي شود

نقاط قوت و ضعف عمره دانش آموزي شناسايي شود
چکیده: نماينده ولي فقيه در امور حج وزيارت شناسايي ظرفيت‌هاي فراوان دانش آموزي را مورد تاكيد قرار داد و گفت: با توجه به بستر مناسبي كه براي عمره گزاران دانش آموز فراهم شده است مي‌توان نمايشگاهي از مجموعه آثار فرهنگي دانش آموزان از جمله دل نوشته ها، اشعار، سفرنامه‌ها آثار هنري و خاطرات آنان را تشكيل و به نمايش عموم گذاشت. به گزارش پایگاه ا... ادامه »
10
راه اندازی کاروانهای دانش آموزی عتبات عالیات
چکیده: کاروانهای دانش آموزی عتبات عالیات علاوه بر کاروانهای عمره دانش آموزی، با حمایت سازمان حج و زیارت و محوریت سازمان دانش آموزی راه اندازی می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در دیدار با رئیس سازمان حج و زیارت بر راه اندازی کاروانهای دانش آموزی عتبات عالیات اشاره کرد گفت: ... ادامه »
صفحه 1 از 37اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين