|  ورود به سايت  |  يکشنبه 12 بهمن 1393

عمره مفرده

12
کاهش بازارگردی میان عمره گزاران / شتاب تخریب ها در مدینه بیشتر از ساخت هتل های جدید است
چکیده: مسئول ستاد عملیات مدینه منوره عنوان کرد:  در عمره جاری و عمره گذشته با توجه به کاهش زمان سفر به ده روز، زائران ترجیح می دهند به جای بازارگردی ، به زیارت و اعمال عبادی خود بپردازند. 'مهدی حضوری' در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیات، با بیان اینکه متوسط جمعیت زائران ایرانی حاضر در مدینه در این ایام بین 19 تا 20 هزار نفر... ادامه »
12
جزئیاتی از نحوه اعزام عمره گزاران از مدینه منوره به مکه؛:

روزانه بیش از 3 هزار زائر ایرانی در مسجد شجره مُحرم و راهی مکه می شوند

روزانه بیش از 3 هزار زائر ایرانی در مسجد شجره مُحرم و راهی مکه می شوند
چکیده: مسئول ستاد عملیات عمره در مدینه منوره گفت: روزانه حدود 3200 زائر ایرانی در مسجد شجره محرم می شوند و مدینه را به مقصد مکه مکرمه ترک می کنند. 'مهدی حضوری' در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت گفت: امروز (شنبه) در مجموع 3584 زائر ایرانی از طریق فرودگاه های مدینه و جده در قالب 26 کاروان وارد عربستان شدند. وی با  بیان ای... ادامه »
11
نشست مشترك بعثه‌ و ستاد عمليات عمره در مدينه
چکیده: نشست مشترك مسؤولان دفاتر نمايندگي بعثه‌ مقام معظم رهبري و سازمان حج و زيارت با مديران ثابت هتلها در مدينه منوره برگزار شد. به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج، در جريان پايان يافتن دوره ماموريت مديران ثابت هتلها در دوره دوم عمليات عمره ۹۴-۹۳ و به منظور آشنايي، اطلاع‌رساني و انتقال تجربيات به مديران ثابت جديد در دوره سوم، صبح روز پنج... ادامه »
11
ورود واگن‌هاي قطار حرمين به مدينه منوره
چکیده: رسانه هاي سعودي از ورود واگنهاي قطار حرمين به مدينه منوره خبر دادند. به گزارش خبرنگار گروه ترجمه پايگاه اطلاع رساني حج، عكاظ نوشت: واگنهاي قطار حرمين شريفين وارد مدينه منوره شد به طوري كه انتظار مي‌رود نصب و اتصال واگنها و فعاليت آزمايشي قطار پس از آن آغاز شود. براساس اين گزارش، پيش بيني مي‌شود اين اقدامات طي حداكثر دو ماه انجام شود و... ادامه »
11
اعلام برنامه های سازمان حج و زیارت در کمیسیون فرهنگی مجلس
چکیده: سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: سه شنبه هفته جاری رئیس سازمان حج و زیارت مهمان کمیسیون فرهنگی خواهد بود و به ارائه گزارش عملکرد اربعین گذشته و چگونگی استفاده از ظرفیت راهپیمایی اربعین جهت فعالیت های فرهنگی خواهد پرداخت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ، سید علی طاهری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره ب... ادامه »
10
بيش از ۱۸۷ هزار ايراني به عمره مفرده اعزام شده‌اند
چکیده: از ابتداي عمليات عمره ۱۸۷ هزار و ۳۴۵ زاير ايراني به سرزمين وحي اعزام شده و بيش از ۱۵۰هزار عمره گزار ايراني پس از انجام مناسك عمره به ميهن اسلامي بازگشته اند. به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به مکه مکرمه، از ابتداي عمليات اعزام زايران ايراني به عمره ۱۸۷ هزار و ۳۴۵ زاير به سرزمين وحي اعزام شده و ۱۵۰ نفر از زايران ايرا... ادامه »
10
بازدید زائران از اماکن مقدس و تاریخی مکه و مدینه ؛ :

روزانه 7 هزار عمره گزار ایرانی در مکه و مدینه به زیارت دوره می روند

روزانه 7 هزار عمره گزار ایرانی در مکه و مدینه به زیارت دوره می روند
چکیده: یکی از برنامه های سفر عمره گزاران ایرانی در مدینه منوره و مکه مکرمه برگزاری زیارت دوره در این دو شهر مقدس می باشد که زائران طی این برنامه از 4 مکان مقدس و تاریخی در مدینه و 5 مکان مقدس در مکه بازدید می کنند. به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از مکه مکرمه؛ برنامه زیارت دوره عمره گزاران ایرانی در سومین روز حضور آنان در م... ادامه »
09
اطلاعيه سازمان حج درخصوص ثبت‌نام در کاروان های مرحله دوم عمره‌
چکیده: اطلاعیه نحوه ثبت نام و تشرف در کاروان های مرحله دوم عمره مفرده سال 94-93 مربوط به اعزام های 21 اسفند امسال تا 26 خرداد سال 94 منتشر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، در این اطلاعیه آمده است :  با استعانت از خداوند متعال و برابر برنامه‌ريزي‌هاي انجام‌شده، پيرو اطلاعيه‌هاي قبلي، ثبت‌نام متقاضيان داراي... ادامه »
08
توصیه های مهم بهداشتی به زائران خانه خدا
چکیده: رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت به زائران توصیه کرد: از ماسک و سجاده شخصی در مسجدالحرام و مسجدالنبی(ص) استفاده نمایند و زائران مسن و بیمارانجام مناسک عمره را  به زمان مناسب و بعد از استراحت کافی موکول کنند. 'سید علی مرعشی' رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت در مکه مکرمه با اشاره به اینکه سرماخ... ادامه »
07
اتوبوس زائران ایرانی در مسیر مکه به جده دچار حادثه شد / علت حادثه
چکیده: اتوبوس حامل عمره گزاران ایرانی که برای عزیمت به ایران، مکه را به سمت فرودگاه جده ترک می کردند، صبح امروز دچار حادثه شد و 2 زائر ایرانی در این حادثه دچار جراحت سطحی شدند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از مکه مکرمه، آقای سحرخیز مسئول ستاد عملیات عمره در مکه مکرمه در خصوص این حادثه گفت: اتوبوس حامل عمره گزاران ایرانی که صبح ام... ادامه »
06
سرماخوردگی و بیماری های تنفسی شایع ترین علت مراجعه عمره گزاران به مراکز درمانی
چکیده: رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت به عمره گزاران توصیه کرد: زائران داروهای خاص خود را در سفر همراه داشته باشند و از همراه داشتن داروهای ممنوع حتی در صورت داشتن نسخه از پزشک معالج جداً خودداری نمایند. 'سید علی مرعشی' رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت در گفت و گو با خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به مکه مکرمه در خصوص ارائه خدمات پزشکی به ز... ادامه »
06
جزئيات كاروان‌‌بندي عمره دانشگاهيان اعلام شد
چکیده: معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان از اعلام بازه‌هاي پرواز و چگونگي كاروان بندي عمره خبر داد و اعلام كرد:كاروان بندي بر اساس قرار گرفتن هم دانشگاهي‌ها در يك كاروان خواهد بود و اعلام دقيق زمان پرواز در استان‌ها از نيمه بهمن و در تهران از اواخر بهمن ماه است. طول سفر عمره ۱۰ روز مي‌باشد و در بازه زماني قيد شده دانشجو... ادامه »
06
اعزام بیش از 160 هزار عمره گزار ایرانی به سرزمین وحی
چکیده: از ابتدای عملیات عمره بیش از 160 هزار زائر ایرانی به سرزمین وحی اعزام شده و 127 هزار عمره گزار ایرانی پس از انجام مناسک عمره به میهن اسلامی بازگشته اند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت بر اساس اعلام ستاد عملیات عمره 94-93 در عربستان، از ابتدای عملیات اعزام زائران ایرانی به عمره تا ساعت 24 روز شنبه 4 بهمن ماه 1393، 160 هز... ادامه »
06
همایش زائرین زن عمره گذار استان یزد برگزار گردید
چکیده: روابط عمومی دفتر حج وزیارت استان یزد اعلام کرد اولین جلسه ویژه بانوان عمره گذار استان یزد با حضور حجه الااسلام موحدی پناه جانشین دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان یزد و تعداد 150 نفر از بانوان عمره گزاردر تکیه پیر و برج یزد برگزار گردید در این جلسه مناسک ویژه بانوان توسط یکی از پزشکان استان و یکنفر از معینه های کاروانها بصورت مشروح بی... ادامه »
06
البرز،برگزاري دومین همایش مدیران ومعاونین راهنماي عمره
چکیده: وابط عمومي حج و زيارت استان البرز از برگزاري دومین همایش مدیران ومعاونین عمره استان البرز در روز يك شنبه مورخ 93/11/05خبر داد. بر اساس اين گزارش مديران و معاونين راهنماي كاروانهاي عمره مرحله اول كه تا تاريخ بيستم اسفند ماه93 در معيت زائرين معزز به سرزمين وحي مشرف خواهند شد در اين همايش حضور داشتند. سید مرتضی حسینی مدير حج و زيارت استان البرز ضمن ... ادامه »
صفحه 1 از 49اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين