|  ورود به سايت  |  چهارشنبه 26 شهريور 1393

عتبات عالیات

25
مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت خبر داد ::

آغاز اعزام زميني به عتبات تا ده روز آينده

آغاز اعزام زميني به عتبات تا ده روز آينده
چکیده: مديركل عتبات سازمان حج و زيارت از اعزام زميني كاروانهاي زيارتي عتبات عاليات تا ۱۰ روز ديگر خبر داد و گفت: خروج زائران انفرادي و زائران متفرقه از مرزهاي زميني همچنان ممنوع است. 'محسن نظافتي' از اعزام زميني كاروانهاي زيارتي عتبات عاليات از يك هفته تا ۱۰ روز ديگر خبر داد و گفت: اعزام كاروانهاي زميني تنها از مرزهاي مهران و چزابه انجام خواهد شد. و... ادامه »
21
وقوع دو انفجار تروریستی در عراق/زائران ایرانی در سلامت کامل بسر می برند
چکیده: مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از وقوع انفجار تروریستی در نجف و کربلا خبر داد و تصریح کرد: این انفجار ها در مسیر زائران ایرانی نبورده و زائران ایرانی عتبات در سلامت کامل بسر می برند. محسن نظافتی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت گفت: یک انفجار ترورستی ساعت 16:30 امروز در کربلا بوقوع پیوست و یک حادثه تروریستی ساعت 19 امروز ... ادامه »
18
سودجویان در کمین مشتاقان زیارت عتبات/هشدار نسبت به صدور ویزای جعلی عراق
چکیده: مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت به علاقمندان سفر به عتبات در خصوص صدور ویزای جعلی عراق توسط برخی افراد سودجو هشدار داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، 'محسن نظافتی' به علاقمندان سفر به عتبات عالیات در خصوص صدور ویزاهای جعلی هشدار داد و گفت:‌ متاسفانه تعدادی ویزاهای جعلی سفر به عراق توسط افراد سودجو صادر شده است که پس از اینکه م... ادامه »
17
بیمه و خدمات پزشکی زائران اربعین رایگان می شود
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت اعلام کرد: بر اساس مصوبه «ستاد دائمی اربعین» به منظور کاهش مدت زمان توقف زائران در مرزهای کشور ، هزینه خدمات بیمه ای کلیه زائران ایام اربعین توسط سازمان حج و زیارت پرداخت می گردد و با هماهنگی صورت گرفته با مسئولین جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی، هزینه ای بابت خدمات پزشکی از زائران ایام اربعین دریافت نخواهد شد ... ادامه »
17
نتایج قرعه کشی پیش ثبت نام های عتبات اعلام شد
چکیده: روابط عمومی سازمان حج و زیارت اعلام کرد: نتایج قرعه کشی پیش ثبت نام های عتبات اعلام شد و متقاضیان بر اساس اولویت های اعلام شده می توانند ار فردا(سه شنبه)  ثبت نام خود را قطعی نمایند. روابط عمومی سازمان حج و زیارت اعلام کرد: نتایج قرعه کشی این دوره از پیش ثبت نام های عتبات از امروز در سامانه ثبت نام اینترنتی عتبات به آدرس atabat.haj.ir قابل ... ادامه »
15
انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سازمان حج ، بسیج و ستاد بازسازی عتبات
چکیده: تفاهم نامه همکاری میان سازمان حج و زیارت با سازمان بسیج مستضعفین و ستادبازسازی عتبات به امضاء رسید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، استفاده بهینه و هم افزایی ظرفیت های موجود در سازمان حج و زیارت و سازمان بسیج مستضعفین در راستای بهبود ارائه خدمات به زائران عتبات بویژه در ایام خاص مانند ایام اربعین حسینی(ع) ، انتقال فرهنگ ماندگار و پر... ادامه »
13
انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان حج با بسيج و ستاد بازسازی عتبات
چکیده: تفاهم‌نامه‌ همکاری ميان سازمان حج و زيارت با سازمان بسيج مستضعفان و ستاد بازسازي عتبات عاليات منعقد مي‌شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مراسم امضاي تفاهم‌نامه ميان سازمان حج و زيارت با سازمان بسيج مستضعفان و ستاد بازسازي عتبات عاليات ۱۵ شهريورماه، ساعت ۱۱ در سالن كنفرانس سازمان حج و زيارت برگزار مي‌شود... ادامه »
12
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش خبر داد ::

کاروان‌های دانش‌آموزی همراه والدین به عتبات اعزام می‌شوند

کاروان‌های دانش‌آموزی همراه والدین به عتبات اعزام می‌شوند
چکیده: معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اعزام دانش‌آموزان به عتبات از آبان ماه گفت:‌دانش‌آموزان دختر به همراه مادر و دانش‌آموزان پسر به همراه پدر اعزام می‌شوند و قبل از اعزام شرایط کشور عراق به لحاظ سطح امنیت بررسی می‌شود. حمیدرضا کفاش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی تسنیم در پاسخ به این پرسش‌"... ادامه »
11
معاون سازمان حج و زیارت خبر داد::

ساماندهی زائران اربعین در شهرهای محل اقامت آنان

ساماندهی زائران اربعین در شهرهای محل اقامت آنان
چکیده: معاون سازمان حج و زیارت در خصوص برنامه ریزی برای اعزام زائران عتبات در ایام اربعین حسینی(ع) به کربلا گفت: در حال تدوین برنامه ای هستیم تا متقاضیان اعزام به کربلا در ایام اربعین از شهرهای محل اقامتشان و از طریق دفاتر خدمات زیارتی ساماندهی شوند و بدین طریق از ازدحام زائران در مرزها جلوگیری نماییم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، &lsqu... ادامه »
10
آغاز دور جدید پیش ثبت نام های عتبات عالیات
چکیده: سازمان حج و زیارت از آغاز پیش ثبت نام برای سفر زیارتی عتبات عالیات از هشتم شهریورماه خبرداد. در متن اطلاعیه روابط عمومی سازمان حج و زیارت در خصوص زمان و نحوه پیش ثبت نام برای اعزام به عتبات عالیات آمده است: متقاضيان محترم تشرف به عتبات عاليات که مایل به اعزام از تاریخ 93/07/04 لغایت  93/09/10 می باشند ، با رعایت موارد مشروحه ذیل و با تكميل ف... ادامه »
08
در گفتگو با رئیس سازمان حج و زیارت انجام گرفت::

تشریح آخرین اقدامات و برنامه ریزی های سازمان حج و زیارت برای حج 93

تشریح آخرین اقدامات و برنامه ریزی های سازمان حج و زیارت برای حج 93
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت آخرین اقدامات صورت گرفته در خصوص عملیات حج 93 و همچنین گزارشی از اقدامات این سازمان در حوزه حج، عمره و عتبات در طول یکسال فعالیت دولت «تدبیر و امید» را تشریح کرد. 'سعید اوحدی' در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته این سازمان اولین گروه از زائران ایرانی حج تمتع ... ادامه »
07
اوحدی در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه تهران خبر داد::

کاهش دو میلیون و 800 هزار تومانی هزینه سفر زائران حج 93

کاهش دو میلیون و 800 هزار تومانی هزینه سفر زائران حج 93
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت گفت : سال گذشته در روزهای اول آغاز به کار دولت تدبیر و امید به هر زائر حج تمتع دو میلیون تومان باز گرداندیم و امسال به رغم افزایش نرخ ارز، هزینه سفر به حج دو میلیون و 800 هزار تومان کاهش یافت. سعید اوحدی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه بعد از 32 سال، هفته دولت با هفته حج متقارن شده است به ... ادامه »
07
بهره‌برداری از فاز اول زائر سرای چزابه در اربعین امسال/آغاز پیش ثبت نام جدید عتبات  از فردا
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت از آغاز بهره‌برداری از فاز اول زائر سرای چزابه در اربعین امسال خبر داد و گفت: پیش ثبت نام عتبات از فردا در سامانه این سازمان آغاز می‌شود. 'سعید اوحدی' رئیس سازمان حج و زیارت در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران گفت: امروز با افتخار اعلام می کنم در عمره ای که گذشت 820 هزار نفر به سرزمین وحی مشرف شد... ادامه »
05
آغاز پیش ثبت نام عتبات از 8 شهریورماه/علاقه‌مندان برای اعزام در ایام عرفه اقدام کنند
چکیده: مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از آغاز پیش ثبت‌نام دور جدید اعزام به عتبات عالیات از 8 شهریور خبر داد و گفت: دور جدید اعزام‌ها از 4 مهر آغاز می‌شود و تا 10 آذر ادامه خواهد داشت که روز عرفه نیز در این ایام قرار دارد.  'محسن نظافتی' گفت: دور جدید پیش ثبت‌نام و ثبت‌نام اعزام به عتبات عالیات از ساعت 9 صبح روز شنبه... ادامه »
03
وقوع دو انفجار تروریستی در کربلا/ زائران ایرانی در سلامت کامل بسر می برند
چکیده: مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از وقوع انفجار تروریستی در شهر کربلا خبر داد و تصرح کرد: زائران ایرانی مستقر در کربلا در سلامت کامل بسر می برند.  «محسن نظافتی» در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از وقوع  دو حادثه تروریستی در بخش شرقی شهر مقدس کربلا خبر داد و گفت: دو انفجار رخ داده در مسیر زائران ایرانی نبوده اس... ادامه »
صفحه 1 از 28اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   
Text/HTML
Text/HTML