|  ورود به سايت  |  جمعه 10 مرداد 1393

عتبات عالیات

05
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت خبر داد::

احتمال اعزام مجدد زائران ایرانی به کاظمین پس از ماه رمضان

احتمال اعزام مجدد زائران ایرانی به کاظمین پس از ماه رمضان
چکیده: مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت، از تلاش این سازمان برای اعزام مجدد زائران ایرانی به کاظمین پس از ماه مبارک رمضان خبر داد. «محسن نظافتی» در این باره افزود: اعزام زائران ایرانی عتبات عالیات عراق به کاظمین از اواخر خرداد ماه به دلیل وضعیت امنیتی این کشور متوقف شده بود، اما سازمان حج و زیارت در حال بررسی شرایط و مذاکره برای اعزام مج... ادامه »
04
اعزام 5 هزار دانش آموز به عتبات عالیات برای اولین بار
چکیده: سعید اوحدی با حضور در خبرگزاری پانا از انعقاد تفاهم نامه ای با معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش کشور خبرداد و گفت: بر اساس این تفاهم نامه که امروز به امضا رسید، در یک اقدام مشترک و هماهنگ با سازمان دانش آموزی و معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش در مرحله اول زمینه اعزام 5 هزار دانش آموز به عتبات عالیات فراهم شده است. وی با اشاره به تأثیر ... ادامه »
04
امضای تفاهم نامه اعزام کاروان های دانش آموزی عتبات عالیات
چکیده: تفاهم نامه اعزام کاروان های دانش آموزی عتبات عالیات با حضور رییس سازمان حج و زیارت و معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به امضا رسید که بر اساس آن پنج هزار دانش آموز سهمیه اعزام به عتبات عالیات دریافت می کنند. در مراسم امضای این تفاهم نامه، معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: بنابر مفاد این تفاهم نامه و بر اساس سهمیه ای که به ه... ادامه »
04
فراخوان اولویت‌های جدید عمره قبل از پایان موسم حج/ اعزام به کاظمین مشروط به تأمین امنیت زائران
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت از فراخوان اولویت‌های جدید عمره قبل از پایان موسم حج امسال خبر داد و گفت: برای اولین بار قراردادهای عمره در ماه شوال منعقد می‌شود و همینطور برای نخستین بار ثبت‌نام‌ها به صورت اینترنتی خواهد بود. سعید اوحدی در گفت و گو با فارس در خصوص آخرین وضعیت اعزام حجاج خانه خدا گفت: تا این لحظه 100 درصد معاینات پزش... ادامه »
04
در پی امضای تفاهم نامه همکاری میان سازمان حج و سازمان دانش آموزی : :

اعزام کاروان های دانش آموزی به عتبات عالیات

اعزام کاروان های دانش آموزی به عتبات عالیات
چکیده: در پی امضای تفاهم نامه همکاری میان سازمان حج و زیارت و سازمان دانش آموزی کشور، کاروان های دانش آموزی به عتبات عالیات اعزام خواهند شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، در پی امضای تفاهم نامه همکاری میان سازمان حج و زیارت و سازمان دانش آموزی کشور سالانه 5 هزار دانش آموز دختر و پسر دوره متوسطه به عتبات عالیات اعزام می شوند. بر اساس... ادامه »
01
مسن ترین و کم سن‌ترین زائران ایرانی حج امسال
چکیده: معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت ضمن اعلام اینکه پروازهای حج امسال از فرودگاه امام خمینی(ره) انجام خواهد گرفت، گفت: مسن ترین زائر ایرانی حج امسال 111 سال سن دارد. ناصر خدرنژاد گفت: امسال پروازهای حج ایستگاه پروازی تهران، از فرودگاه امام خمینی (ره) انجام می‌شود و البته منتظریم کارهای زیربنایی مورد نظر سازمان حج و زیارت انجام شود. ... ادامه »
31
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت خبر داد::

اعزام های هوایی 3 و 4 روزه به عتبات عالیات

اعزام های هوایی 3 و 4 روزه به عتبات عالیات
چکیده: مدیر کل عتبات  سازمان حج و زیارت از اضافه شدن اعزام های سه و چهار روزه زائران ایرانی به بسته های سفر عتبات عالیات عراق خبر داد. محسن نظافتی گفت: بسته های سفر سه  و چهار روزه به سفرهای عتبات عالیات عراق اضافه شد و متقاضیان می توانند برای اعزام در قالب بسته های اقامتی جدید نام نویسی کنند. مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت بسته های ... ادامه »
31
بازگشت نخستین گروه زائران ایرانی عتبات به کشور
چکیده: نخستین گروه زائران ایرانی اعزام های مرحله جدید عتبات عالیات روز گذشته به کشور بازگشتند. نام نویسی متقاضیان در کاروان های مرحله جدید اعزام های عتبات از دهم تیر ماه آغاز شد و 23 تیر ماه نیز نخستین گروه زائران این مرحله عازم نجف اشرف شدند. هزینه سفر به عتبات در مرحله جدید اعزام ها هشت تا 10 درصد کاهش یافته که این رقم در ایام ماه مبارک رمضان 16 ت... ادامه »
30
با اقدامات کارشناسی و آسیب شناسی خدمات؛:

تلاش برای ارائه بهترین خدمات اسکان به زائران و حجاج

تلاش برای ارائه بهترین خدمات اسکان به زائران و حجاج
چکیده: روابط عمومی سازمان حج و زیارت ضمن استقبال از نقطه نظرات سازنده و کارشناسی در واکنش به خبری با تیتر«اسکان حجاج ایرانی در مسافرخانه هایی به نام هتل» درج شده در یکی از روزنامه ها اعلام کرد: هتل های محل اسکان حجاج و زائران ایرانی از میان بهترین هتل های مکه و مدینه انتخاب شده و نظارت لازم و مستمر بر حسن عملکرد آنان انجام می گیرد. به گزارش... ادامه »
28
اعزام‌های عتبات عالیات بدون مشکل در حال انجام است/کربلا و نجف در امنیت کامل برای زائران
چکیده: مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه هم اکنون اعزام زائران به عتبات عالیات بدون مشکل در حال انجام است گفت: شهرهای کربلا و نجف برای زائران شهرهای امنی هستند. محسن نظافتی گفت: خوشبختانه اعزام‌ها به عتبات عالیات بدون مشکلی در حال انجام است و زائران در سلامت و امنیت کامل می‌توانند برنامه‌های زیارتی خود را انجام دهند. ... ادامه »
26
توصيه سفير ايران در عراق به زائران عتبات عاليات
چکیده: سفير جمهوري اسلامي ايران در عراق به زائران عتبات عاليات توصيه كرد به هيچ عنوان زميني و انفرادي به عراق سفر نكنند. برنامه سفر زائران عتبات عاليات فقط به نجف وكربلا خواهد بود و حتي سفر به كاظمين دربرنامه سفر گنجانده نشده است. به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت به نقل از واحد مركزي خبر، حسن دانايي فر، سفير جمهوري اسلامي ايران در عراق گفت... ادامه »
24
کاهش مسافت پروازی تهران به عتبات عالیات
چکیده: معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي كشوري گفت: براساس هماهنگي‌هاي صورت گرفته در راستاي تسهيل ناوبري هوايي كشور، به زودي مسافت پروازي تهران به عتبات عاليات ۱۱۴ كيلومتر (۱۰ دقيقه) كاهش مي‌يابد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت به نقل از ايسنا، محمد خداكرمي اظهار كرد: با توجه به گستردگي فضا و تردد هواپيماها از مس... ادامه »
23
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت خبر داد::

آغاز دور جدید اعزام های عتبات از امروز

آغاز دور جدید اعزام های عتبات از امروز
چکیده: مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از آغاز دور جدید اعزام های عتبات از امروز (93/04/23) خبر داد. محسن نظافتی صبح امروز در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت گفت: نخستین گروه زائران ایرانی امروز به زیارت عتبات عالیات مشرف می شوند و لیالی قدر را در کربلای معلی یا نجف اشرف خواهند بود. وی با اشاره به توقف 15 روزه اعزام های عتبات از ابتدای ... ادامه »
14
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج وزیارت مازندران دومین جلسه  هماهنگی ستاد باز سازی عتبات عالیات استان مازندران در سال 93 در محل دفتر مدیریت حج وزیارت مازندران برگزار گردید در این جلسه سید حبیب اله ساداتی مدیر حج وزیارت استان مازندران ضمن آرزوی بهره مندی از فیوضات ماه مبارک رمضان برای همه مومنین و مسلمانان ، از آمادگی همه کارگزاران زیارتی استان مازندر... ادامه »
14
استقبال مردم برای اعزام به عتبات در لیالی قدر
چکیده: مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از استقبال مردم برای اعزام به عتبات در شب های قدر خبر داد و گفت: نیمی از ظرفیت کاروان های عتبات اعزامی در ماه مبارک رمضان تکمیل شده است. 'محسن نظافتی' در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت گفت: تا صبح امروز بیش از نیمی از ظرفیت کاروان های عتبات برای اعزام در ماه مبارک رمضان که از نیمه دوم این ماه... ادامه »
صفحه 1 از 27اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين