|  ورود به سايت  |  شنبه 03 آبان 1393

عتبات عالیات

03
تکمیل ظرفیت کاروانهای اعزامی به عتبات در تاسوعا و عاشورا/آغاز پیش ثبت نام عتبات از 10 آبان
چکیده: مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: کاروان‌های اعزام به عتبات عالیات برای ایام تاسوعا و عاشورای حسینی تکمیل شده است و علاقه‌مندانی که می‌خواهند در ایام اربعین به کربلا مشرف شوند می‌توانند از ۱۰ آبان برای پیش‌ثبت‌نام اقدام کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت 'محسن نظافتی' گفت:‌ با توجه به ن... ادامه »
30
نتايج قرعه كشي عتبات دانشگاهيان اعلام شد
چکیده: معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان از اعلام نتايج قرعه كشي عتبات دانشگاهيان از امروز۳۰مهر ماه در سايت لبيك خبر داد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت به نقل از سایت لبیک،‌ معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان از آغاز اعزام دانشجويان به عتبات عاليات (نجف، كربلا) از ۸ آبان ماه خبر داد و گفت: قرعه كشي ده... ادامه »
29
جزئیات اعزام دانش‌آموزان به عتبات عالیات تشریح شد/ آغاز اعزام‌ها از آبان
چکیده: معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش جزئیات اعزام دانش‌آموزان به عتبات عالیات و تسهیلات در نظر گرفته شده برای این موضوع را تشریح کرد. حمیدرضا کفاش، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در خصوص اعزام دانش‌آموزان به عتبات عالیات، اظهار داشت: تفاهم‌نامه‌ای که در اینخصوص با سازمان حج و زی... ادامه »
29
۶۰ پزشك و پيراپزشك به كربلا اعزام مي‌شود
چکیده: معاون عتبات عاليات مركز پزشكي حج و زيارت هلال احمر اظهار كرد: براي ارائه خدمات درماني مناسب به زائران امام حسين (ع) در دهه اول محرم ۶۰ پزشك و پيراپزشك به كربلا اعزام مي‌شوند. دكتر علي حيدر معاون عتبات عاليات مركز پزشكي حج و زيارت هلال احمر اظهار كرد: يك تيم ۶۰ نفر در دو گروه شامل جراح عمومي، داخلي، قلب، متخصص بيهوشي، متخصص عفوني، ارتوپدي، پ... ادامه »
29
حوادث تروریستی کربلا در مسیر زائران ایرانی نبوده است / زائران ایرانی عتبات در سلامت کامل بسر می برند
چکیده: مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت ار وقوع 5 حادثه تروریستی در کربلا و حومه این شهرمقدس خبر داد و گفت: این انفجارها در مسیر زائران ایرانی نبوده است. 'محسن نظافتی' در گفتگو با  خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت گفت: بعد از ظهر امروز یک خودروی بمب گذاری شده در منطقه باب بغداد دچار انفجار شد، همچنین تا ساعت 17 امروز یک انفجار در 20 کیلومت... ادامه »
28
معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خبرداد::

افزایش سهمیه عتبات دانشگاهیان/ قرعه کشی عتبات روز چهارشنبه

افزایش سهمیه عتبات دانشگاهیان/ قرعه کشی عتبات روز چهارشنبه
چکیده: ثبت نام از متقاضیان تشرف به عتبات عالیات 26مهرماه به پایان رسید و قرعه کشی طی روزهای 27 و 28 مهرماه درحال انجام است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به نقل از ایسنا، محمد زارع معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با اعلام این خبر تاکید کرد:34 هزارنفر از دانشگاهیان سراسر کشور طی 6 روز جهت تشرف به عتبات در سایت لبیک ث... ادامه »
19
در گفتگو با مدیرکل عتبات سازمان حج ؛:

تشریح آخرین وضعیت اعزام زائران ایرانی به عتبات

تشریح آخرین وضعیت اعزام زائران ایرانی به عتبات
چکیده: مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت آخرین وضعیت اعزام زائران ایرانی به عتبات را تشریح کرد و از حضور 14 هزار زائر ایرانی در ایام عرفه و عید سعید قربان در عتبات و افزایش 150 درصدی اعزام به عتبات در این ایام خبر داد. 'محسن نظافتی' در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت در خصوص آخرین وضعیت اعزام زائران ایرانی به عتبات عالیات گفت: از ششم م... ادامه »
19
آغاز دهمين دوره ثبت‌نام عتبات دانشگاهيان از ۲۰مهر
چکیده: رييس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان از آغاز ثبت‌نام اينترنتي عتبات دانشگاهيان از روز يكشنبه (۲۰ مهرماه) در سايت لبيك خبر داد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت به نقل سایت لبیک، حجت الاسلام والمسلمين سيد محمد رضا فقيهي رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان با اشاره به آغاز دهمين دوره ثبت نام عتبات دانشگاهيان افزود: متقاضيان اعزام به ع... ادامه »
09
اعزام زائران عرفه به کربلا در حال افزایش است
چکیده: مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از بازگشایی مجدد راه زمینی اعزام زائران ایرانی به عتبات عالیات خبر داد و اظهار داشت: اعزام زائران ایرانی برای شرکت در مراسم عرفه آغاز شده و در حال حاضر آمار روبه افزایش است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ، محسن نظافتی، مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از آغاز اعزام زمینی کاروان‌های ... ادامه »
08
زائران عتبات عالیات در سلامت کامل هستند/ انفجارهای امروز عراق در مسیر زائران نبوده است
چکیده: مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: انفجارهای امروز کشور عراق در مسیر زائران ایرانی نبوده است و تمام زائران در سلامت کامل به سر می‌برند. محسن نظافتی که هم اکنون در کربلای معلی به سر می‌برد ، گفت: امروز چند انفجار در کشور عراق رخ داد که خوشبختانه هیچ‌کدام از این انفجارها در مسیر زائران ایرانی نبوده است. وی ادامه داد: تم... ادامه »
04
شروع دور جدید اعزام های عتبات عالیات از فردا ؛:

آغاز مجدد سفرهای زمینی عتبات از ششم مهرماه

آغاز مجدد سفرهای زمینی عتبات از ششم مهرماه
چکیده: مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از آغاز دور جدید سفرهای عتبات عالیات از چهارم مهرماه خبر داد و اعلام کرد: اعزام کاروان های زمینی به عتبات مجدداً از ششم مهرماه از سر گرفته می شود. 'محسن نظافتی' در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت گفت: اعزام های این دوره عتبات از فردا چهارم مهرماه آغاز می شود و تا دهم آذرماه ادامه خواهد داشت. وی... ادامه »
30
آغاز اعزام دانشگاهيان به عتبات عاليات از اول آبان ماه
چکیده: معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان از آغاز اعزام دانشگاهيان به عتبات عاليات از اول آبان ماه سال جاري خبر داد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت، محمد زارع معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت: با توجه به اعلام رفع منع اعزام زميني به عتبات عاليات از سوي سازمان حج و زيارت و بازگشايي سفرهاي زميني، ستاد در... ادامه »
30
افزایش 100 درصدی اعزام زائران ایرانی به عتبات از چهارم مهر ماه
چکیده: مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از افزایش 100 درصدی اعزام زائران ایرانی به عتبات عالیات عراق از مرحله جدید اعزام ها ( چهارم مهر ماه) خبر داد. 'محسن نظافتی' با بیان اینکه از مرحله جدید، اعزام های زمینی به عتبات عالیات نیز آغاز می شود، گفت: اعزام های زمینی فقط از مرزهای چزابه و مهران انجام خواهد شد. مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت د... ادامه »
29
مديركل عتبات سازمان حج و زيارت خبر داد::

ظرفيت اعزام زائران به عتبات افزايش يافت

ظرفيت اعزام زائران به عتبات افزايش يافت
چکیده: مديركل عتبات سازمان حج و زيارت از افزايش ۱۵۰ درصدي اعزام زائران به عتبات عاليات خبر داد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت، محسن نظافتي مديركل عتبات سازمان حج و زيارت با اشاره به زمان اعزام به عتبات در دوره جديد، گفت: اعزام زائران به عتبات عاليات به صورت زميني از ۴ مهر آغاز مي‌شود. وي با اشاره به افزايش ۱۵۰ درصدي ظرفيت ... ادامه »
25
مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت خبر داد ::

آغاز اعزام زميني به عتبات تا ده روز آينده

آغاز اعزام زميني به عتبات تا ده روز آينده
چکیده: مديركل عتبات سازمان حج و زيارت از اعزام زميني كاروانهاي زيارتي عتبات عاليات تا ۱۰ روز ديگر خبر داد و گفت: خروج زائران انفرادي و زائران متفرقه از مرزهاي زميني همچنان ممنوع است. 'محسن نظافتي' از اعزام زميني كاروانهاي زيارتي عتبات عاليات از يك هفته تا ۱۰ روز ديگر خبر داد و گفت: اعزام كاروانهاي زميني تنها از مرزهاي مهران و چزابه انجام خواهد شد. و... ادامه »
صفحه 1 از 29اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين