|  ورود به سايت  |  سه شنبه 11 شهريور 1393

عتبات عالیات

11
معاون سازمان حج و زیارت خبر داد::

ساماندهی زائران اربعین در شهرهای محل اقامت آنان

ساماندهی زائران اربعین در شهرهای محل اقامت آنان
چکیده: معاون سازمان حج و زیارت در خصوص برنامه ریزی برای اعزام زائران عتبات در ایام اربعین حسینی(ع) به کربلا گفت: در حال تدوین برنامه ای هستیم تا متقاضیان اعزام به کربلا در ایام اربعین از شهرهای محل اقامتشان و از طریق دفاتر خدمات زیارتی ساماندهی شوند و بدین طریق از ازدحام زائران در مرزها جلوگیری نماییم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، &lsqu... ادامه »
10
آغاز دور جدید پیش ثبت نام های عتبات عالیات
چکیده: سازمان حج و زیارت از آغاز پیش ثبت نام برای سفر زیارتی عتبات عالیات از هشتم شهریورماه خبرداد. در متن اطلاعیه روابط عمومی سازمان حج و زیارت در خصوص زمان و نحوه پیش ثبت نام برای اعزام به عتبات عالیات آمده است: متقاضيان محترم تشرف به عتبات عاليات که مایل به اعزام از تاریخ 93/07/04 لغایت  93/09/10 می باشند ، با رعایت موارد مشروحه ذیل و با تكميل ف... ادامه »
08
در گفتگو با رئیس سازمان حج و زیارت انجام گرفت::

تشریح آخرین اقدامات و برنامه ریزی های سازمان حج و زیارت برای حج 93

تشریح آخرین اقدامات و برنامه ریزی های سازمان حج و زیارت برای حج 93
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت آخرین اقدامات صورت گرفته در خصوص عملیات حج 93 و همچنین گزارشی از اقدامات این سازمان در حوزه حج، عمره و عتبات در طول یکسال فعالیت دولت «تدبیر و امید» را تشریح کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، ‘سعید اوحدی’ روز گذشته در گفتگوی ویژه خبری شبکه قرآن ومعارف سیما گفت: بر اساس برنامه ریزی ... ادامه »
07
اوحدی در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه تهران خبر داد::

کاهش دو میلیون و 800 هزار تومانی هزینه سفر زائران حج 93

کاهش دو میلیون و 800 هزار تومانی هزینه سفر زائران حج 93
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت گفت : سال گذشته در روزهای اول آغاز به کار دولت تدبیر و امید به هر زائر حج تمتع دو میلیون تومان باز گرداندیم و امسال به رغم افزایش نرخ ارز، هزینه سفر به حج دو میلیون و 800 هزار تومان کاهش یافت. سعید اوحدی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه بعد از 32 سال، هفته دولت با هفته حج متقارن شده است به ... ادامه »
07
بهره‌برداری از فاز اول زائر سرای چزابه در اربعین امسال/آغاز پیش ثبت نام جدید عتبات  از فردا
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت از آغاز بهره‌برداری از فاز اول زائر سرای چزابه در اربعین امسال خبر داد و گفت: پیش ثبت نام عتبات از فردا در سامانه این سازمان آغاز می‌شود. 'سعید اوحدی' رئیس سازمان حج و زیارت در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران گفت: امروز با افتخار اعلام می کنم در عمره ای که گذشت 820 هزار نفر به سرزمین وحی مشرف شد... ادامه »
05
آغاز پیش ثبت نام عتبات از 8 شهریورماه/علاقه‌مندان برای اعزام در ایام عرفه اقدام کنند
چکیده: مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از آغاز پیش ثبت‌نام دور جدید اعزام به عتبات عالیات از 8 شهریور خبر داد و گفت: دور جدید اعزام‌ها از 4 مهر آغاز می‌شود و تا 10 آذر ادامه خواهد داشت که روز عرفه نیز در این ایام قرار دارد.  'محسن نظافتی' گفت: دور جدید پیش ثبت‌نام و ثبت‌نام اعزام به عتبات عالیات از ساعت 9 صبح روز شنبه... ادامه »
03
وقوع دو انفجار تروریستی در کربلا/ زائران ایرانی در سلامت کامل بسر می برند
چکیده: مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از وقوع انفجار تروریستی در شهر کربلا خبر داد و تصرح کرد: زائران ایرانی مستقر در کربلا در سلامت کامل بسر می برند.  «محسن نظافتی» در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از وقوع  دو حادثه تروریستی در بخش شرقی شهر مقدس کربلا خبر داد و گفت: دو انفجار رخ داده در مسیر زائران ایرانی نبوده اس... ادامه »
02
طلاکاری گنبد حرم مطهر علوی آغاز شد
چکیده: جانشین تولیت آستان قدس علوی و رییس کمیسیون ناظر بر این پروژه گفت: آستان مقدس حرم مطهر حضرت امام علی (ع) پروژه طلاکاری اطراف گنبد حرم امام علی (ع) را با بیش از سه هزار قطعه طلای ناب آغاز کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به نقل از سایت حج، علی هادی سعید در این باره افزود: «زهیر شربه» پروژه طلا کاری و ترمیم گنبد بارگاه م... ادامه »
01
آغاز اعزام هوایی عتبات عالیات از فرودگاه سردار جنگل رشت
چکیده: حسن یگانه مدیر حج و زیارت در حاشیه همایش کارگزاران عتبات عالیات عراق اعلام داشت: اعزام هوایی به اعتاب مقدسه از استان گیلان سه شنبه هر هفته از تاریخ 93/6/18 از فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت به مقصد نجف اشرف و بالعکس آغاز می گردد، لذا کلیه مشتاقان زیارت کربلای معلی می توانند به دفاتر زیارتی مجاز در سراسر استان مراجعه و ثبت نام نمایند. وی افزو... ادامه »
21
اعزام سفر های هوائی به عتبات عالیات عراق از فرودگاه بوشهر
چکیده:  ثبت نام و اعزام هوائی از فرودگاه بوشهر به نجف اشرف و کربلای معلی از شهریور ماه سال جاری هر هفته از مورخ 93/6/7 انجام میگردد. عبدالرسول رنجبر مدیر حج وزیارت استان در حضور کارگزاران زیارتی استان بوشهر توضیحاتی در خصوص اهمیت سفر به عتبات عالیات عراق ارائه و در خصوص چگونگی تخصیص سهمیه پروازهای هوائی به عتبات عالیات ، مدت اقامت زائرین ، هزینه ... ادامه »
18
تلاش براي اختصاص وام به دانش آموزان اعزامي به عتبات
چکیده: رئيس سازمان حج و زيارت با اشاره به اعزام پنج هزار دانش آموز به عتبات عاليات، در خصوص اختصاص وام به اين افراد، گفت: بايد تفاهم نامه همكاري با معاونت پرورشي آموزش و پرورش امضا شود تا زمينه استفاده از تسهيلات بانكي براي دانش آموزان نيز فراهم شود. «سعيد اوحدي» با اشاره به امضاي تفاهم نامه اي ميان سازمان دانش آموزی و سازمان حج و زيارت با ... ادامه »
18
آغاز اعزام های هوایی 3 و 4 روزه عتبات  از ابتدای شهریور ماه
چکیده: مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت، از آغاز اعزام زائران ایرانی به عتبات عالیات در قالب بسته های اقامتی سه و چهار روزه از ابتدای شهریور ماه خبر داد. «محسن نظافتی» با اشاره به اضافه شدن بسته های اقامتی سه و چهار روزه به سفرهای عتبات عالیات عراق افزود: نام نویسی زائران برای اعزام در قالب بسته های اقامتی یاد شده، انجام می شود، اما هنوز... ادامه »
15
برگزاری دوره آموزشی عربی ویژه  مدیران راهنمای عتبات استان قزوین
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قزوین در پی تأکیدات نماینده محترم ولی فقیه در بعثه مقام معظم رهبری و ریاست محترم سازمان مبنی بر اهمیت زبان عربی و تسلط کارگزاران به این زبان، مدیریت حج زیارت استان قزوین با هماهنگی واحد آموزش جهت بالا بردن سطح محاوره و مکالمه عربی مدیران راهنمای عتبات جهت ارائه خدمات بهتر به زائران اقدام به برگزاری دوره آموزشی ... ادامه »
13
وضعیت اعزام زائران به کاظمین تا پایان هفته نهایی می‌شود
چکیده: مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: در بسته‌های سفر به عتبات عالیات هم اکنون اعزام به کاظمین وجود ندارد اما وضعیت امنیتی کاظمین در حال بررسی است و نحوه اعزام‌ها تا پایان هفته نهایی می‌شود. «محسن نظافتی» با بیان اینکه ثبت نام‌های عتبات عالیات از طریق پایگاه اینترنتی www.atabat.org.ir ادامه دارد، گفت: وضعیت... ادامه »
12
امضای تفاهم نامه میان سازمان حج، ستاد عمره و عتبان دانشگاهیان و بانک تجارتY:

اعطای وام یک میلیون تومانی به دانشجویان برای سفر به عمره و عتبات

اعطای وام یک میلیون تومانی به دانشجویان برای سفر به عمره و عتبات
چکیده: سازمان حج و زیارت ، ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و بانک تجارت تفاهم نامه ای را به امضا رساندند که بر اساس آن به هریک از دانشجویان و همراهان آنها که در قالب کاروان های دانشجویی مطابق برنامه ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان به عمره و عتبات اعزام شوند، تسهیلات وام ده میلیون ریالی اعطا شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، سعید اوحدی رییس ... ادامه »
صفحه 1 از 28اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين