پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت

تاریخ: 16 بهمن 1397

دستاوردهای سفر رییس سازمان حج و زیارت به خراسان رضوی در دهه فجر انقلاب اسلامی

گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت علی رضا رشیدیان که همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به استان خراسان رضوی سفر کرده بود ضمن دیدار و تقدیر از پیشکسوتان عرصه حج در این استان، در جریان فعالیت های اداره کل حج و زیارت این مرکز قرار گرفت.

** دیدار رییس سازمان با حاج ناصر راجی مدیر کاروان پیشکسوت حج

رییس سازمان حج و زیارت به همراه مدیر حج و زیارت ، نماینده بعثه مقام معظم رهبری استان و هیئت همراه در دهه فجر انقلاب اسلامی ایران با ناصر راجی مدیر کاروان پیشکسوت حج استان ديدار كرد.وی در اين ديدار با اشاره به زحمات و تلاش های مدیران کاروانهای حج در گذشته از آقای راجی و همه پیشکسوتان حوزه حج و زیارت که خدمات فراوانی را به زائرین داشته اند، قدردانی کرد.

رییس سازمان حج و زیارت همچنین در این دیدار صمیمانه، ایجاد ساختار مناسب و ارتقاء خدمات به حجاج را از برکات انقلاب اسلامی ایران بیان کرد.

علی رضا رشیدیان همچنین با مدیران و روحانیون پیشکسوت کاروانهای حج استان نیز ديدار و گفت و گو كرد.

رئیس سازمان حج و زیارت در این دیدارها نیز با حاج سید رضا موید مداح و شاعر پیشکسوت آیینی کشور که افتخار خادمی حجاج بیت الله الحرام را در پرونده خود ثبت دارد و با حجت الاسلام والمسلمین حاج سید جعفر طباطبایی و حجت الاسلام و المسلمین حاج محمد حسین رجایی خراسانی از روحانیون برجسته و پیشکسوت کاروانهای حج استان دیدار کرد.

دیدار با چهار نفر از پیشکسوتان عرصه حج و زیارت و حضور در مراسم افتتاحیه کتابخانه مرکزی مشهد بخشی از برنامه های رییس سازمان حج و زیارت در سفر به خراسان رضوی بوده است.

**بازدید رییس سازمان حج و زیارت از واحدهای مختلف حج و زیارت خراسان رضوی

علی رضا رشیدیان همچنین در این سفر در جمع همکاران حج و زیارت خراسان رضوی حاضر شد.

وی ابتدا نسبت به مقام شامخ شهدای منا ادای احترام کرد و ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی ایران در بازدید از واحدهای مختلف حج و زیارت خراسان رضوی در جریان فعالیت همکاران استان قرار گرفت و رهنمود و توصیه هایی برای بهبود فعالیت ها ارائه کرد.

جواد شاد مدیر حج و زیارت خراسان رضوی نیز در این بازدید رییس سازمان حج و زیارت را همراهی کرده و گزارشی از فعالیت های حج و زیارت استان ارائه کرد.

روتیتر