EN
یکشنبه 28 بهمن 1397

اخبار

رییس سازمان حج و زیارت مطرح کرد

ضرورت نقش مهم و خطیر پلیس فرودگاهها در تضمین سلامت و امنیت زائران

 ضرورت نقش مهم و خطیر پلیس فرودگاهها در تضمین سلامت و امنیت زائران

رییس سازمان حج و زیارت با اشاره به عملکرد خطیر و مهم پلیس فرودگاه‌های کشور گفت: عملکرد بسیار مهم و خطیر پلیس فرودگاهها، ضامن سلامت و امنیت حجاج محسوب می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت ؛ حمید محمدی امروز در نشست فرماندهان پلیس فرودگاه‌های ۱۹ ایستگاه پروازی کشور اظهار کرد: شما فرماندهان و دست اندرکاران پلیس فرودگاه‌های کشور، علاوه بر نقش مهم در ایجاد امنیت و آرامش در کشور، از افتخار بزرگ خدمت گزاری به حجاج و زائران عتبات عالیات نیز برخوردار می باشید.

وی افزود: عملکرد بسیار مهم و خطیر شما ضامن سلامت و امنیت حجاج محسوب می شود ،اگرچه ممکن است این عملکرد خوشایند معدود افراد قانون گریز نباشد.

رییس سازمان حج و زیارت ادامه داد: تردیدی نیست که نتایج این بازرسی های دقیق، موجب امنیت و آسایش حجاج و گرفتار نشدن افراد بی توجه به قانون در کشور میزبان است.

محمدی توضیح داد: در سالهای قبل برخی تخلفات هر چند بسیار جزئی یکی از دغدغه های و گرفتاری های سازمان در عمره و حج بود که با دقت نظر پلیس فرودگاه این مشکل به صفر رسیده است.

وی افزود: از زحمات تک تک عزیزان در بازرسی فرودگاهها که در کمال احترام به زائران این وظیفه را انجام می دهند تقدیر می کنیم.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار