EN
ﺳﻪشنبه 28 خرداد 1398

استان ها

صدور 11 هزار ویزای اربعین برای ثبت نام کنندگان سامانه سماح در استان خراسان رضوی

صدور 11 هزار ویزای اربعین برای ثبت نام کنندگان سامانه سماح در استان خراسان رضوی
اداره کل حج و زیارت استان خراسان رضوی اعلام کرد که با راه اندازی صدور ویزای زایران اربعین در دو روز ابتدایی دریافت ویزا، حدود 11 هزار ویزای اربعین صادر شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت؛ با عنایت به رفع مشکلات سیستمی از عصر شنبه ۱۴ مهرماه ویزای گذرنامه های متقاضیان ثبت نام کننده در سامانه سماح آغاز گردیده و روزهای یکشنبه ۱۵ مهرماه و دوشنبه 16 مهر ماه به ترتیب تعداد 5 هزار و 6 هزار ویزای اربعین برای متقاضیان عزیمت به سفر اربعین در استان صادر شد.

لازم بذکر است متقاضیان محترم میبایست جهت دریافت ویزای اربعین با ثبت نام در سامانه سماح و مراجعه به دفاتر زیارتی تحت پوشش حج و زیارت استان که اسامی ایشان در سامانه سماح درج گردیده است نسبت به تحویل گذرنامه و سایر مدارک لازم اقدام کرده و در زمان تعیین شده گذرنامه ویزا شده خود را از همان دفتر تحویل نمایند.

جواد شاد مدیر حج و زیارت خراسان رضوی با اشاره به ثبت نام حدود ۱٨ هزار نفر از استان خراسان رضوی در سامانه سماح از مشتاقان سفر به زیارت در اربعین حسینی خواست تا در اولین فرصت نسبت به ثبت نام و مراجعه به دفاتر زیارتی اقدام نمایند تا با ازدحام در روزهای نزدیک به اربعین مواجه نگردیده و برنامه ریزی سفرشان دچار مشکل نشود.


امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.