پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

دستاوردهای سفر رییس سازمان حج و زیارت به خراسان رضوی در دهه فجر انقلاب اسلامی

دستاوردهای سفر رییس سازمان حج و زیارت به خراسان رضوی در دهه فجر انقلاب اسلامی

رییس سازمان حج و زیارت که به استان خراسان رضوی سفر کرد ضمن دیدار با پیشکسوتان عرصه حج در این استان، از بخش های مختلف اداره کل بازدید به عمل آورد.به

گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت علی رضا رشیدیان که همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به استان خراسان رضوی سفر کرده بود ضمن دیدار و تقدیر از پیشکسوتان عرصه حج در این استان، در جریان فعالیت های اداره کل حج و زیارت این مرکز قرار گرفت.

** دیدار رییس سازمان با حاج ناصر راجی مدیر کاروان پیشکسوت حج

رییس سازمان حج و زیارت به همراه مدیر حج و زیارت ، نماینده بعثه مقام معظم رهبری استان و هیئت همراه در دهه فجر انقلاب اسلامی ایران با ناصر راجی مدیر کاروان پیشکسوت حج استان ديدار كرد.وی در اين ديدار با اشاره به زحمات و تلاش های مدیران کاروانهای حج در گذشته از آقای راجی و همه پیشکسوتان حوزه حج و زیارت که خدمات فراوانی را به زائرین داشته اند، قدردانی کرد.

رییس سازمان حج و زیارت همچنین در این دیدار صمیمانه، ایجاد ساختار مناسب و ارتقاء خدمات به حجاج را از برکات انقلاب اسلامی ایران بیان کرد.

علی رضا رشیدیان همچنین با مدیران و روحانیون پیشکسوت کاروانهای حج استان نیز ديدار و گفت و گو كرد.

رئیس سازمان حج و زیارت در این دیدارها نیز با حاج سید رضا موید مداح و شاعر پیشکسوت آیینی کشور که افتخار خادمی حجاج بیت الله الحرام را در پرونده خود ثبت دارد و با حجت الاسلام والمسلمین حاج سید جعفر طباطبایی و حجت الاسلام و المسلمین حاج محمد حسین رجایی خراسانی از روحانیون برجسته و پیشکسوت کاروانهای حج استان دیدار کرد.

دیدار با چهار نفر از پیشکسوتان عرصه حج و زیارت و حضور در مراسم افتتاحیه کتابخانه مرکزی مشهد بخشی از برنامه های رییس سازمان حج و زیارت در سفر به خراسان رضوی بوده است.

**بازدید رییس سازمان حج و زیارت از واحدهای مختلف حج و زیارت خراسان رضوی

علی رضا رشیدیان همچنین در این سفر در جمع همکاران حج و زیارت خراسان رضوی حاضر شد.

وی ابتدا نسبت به مقام شامخ شهدای منا ادای احترام کرد و ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی ایران در بازدید از واحدهای مختلف حج و زیارت خراسان رضوی در جریان فعالیت همکاران استان قرار گرفت و رهنمود و توصیه هایی برای بهبود فعالیت ها ارائه کرد.

جواد شاد مدیر حج و زیارت خراسان رضوی نیز در این بازدید رییس سازمان حج و زیارت را همراهی کرده و گزارشی از فعالیت های حج و زیارت استان ارائه کرد.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

فایل پیوست

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.